Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti hogy látjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy látjátok, miért nem keresett meg?

Figyelt kérdés

Életem legfurább esete előtt állok, és egyszerűen nem értem. Nemrég váltam, nem volt jó házasság. A szex sem ment, nem nekem, neki. Általában elmondható, hogy nekem sokkal volt nagyobb a libidóm, és szenvedtem mellette ilyen szempontból. Ennek ellenére "rendes lány" vagyok, kitartottam mellette, ő akart válni.


Már évek óta tetszik egy pasi, őszintén szólva jó alaposan beindította a fantáziám. Nem ismeretlen, 15 éves korunk óta ismerjük egymást (most 40 évesek vagyunk), de ő külföldön dolgozik, meg aztán én azzal voltam elfoglalva, hogyan hozzam rendbe a házasságomat.


Úgy fél éve lett biztos, hogy válunk, és milyen sors, akkor írt rám először, hogy mi lenne, ha találkoznánk, amikor hazajön. A téma mindjárt forró lett, de én még nem akartam vele lefeküdni, ezt meg is mondtam, nekem az akkor sok lett volna.


Viszont benne lettem volna egy kis simiben-tapiban, de amikor találkoztunk, ő meglepően az asztal másik végére ült, és távolságtartóan beszélgettünk. Amúgy kellemesen, régen nem beszélgettem egy férfivel ilyen jót. Szabadon, őszintén. Megértettük egymást.


Nem értettem, a forró levelek után miért nem kezdeményezett, de végül is úgy voltam vele, hogy ez most így jó. Amikor visszament külföldre, folytattunk a beszélgetést, igaz, először én kezdeményeztem, de aztán ő is. Újra kezdtük a távutas szextémát, történetesen a webszexre akart rászedni. Én ezt értem, nem is ítélekezem, de ezt én csak akkor tudnám elképzelni, ha már történt volna köztünk valami.


Eltelt fél év - olyan a munkahelye, hogy fél év huzamosan kint, aztán havonta egyszer haza. Nem egy ideális, de nekem megfelelt volna, mert tényleg megtetszett, amúgy meg azt tervezi, hogy ebben az évben hazaköltözik.


Na, ez alatt a fél év alatt többször megszakadt köztünk a kommunikáció, aztán többször újra indult. Mindig ő indította újra. Ez alatt az időszak alatt voltak mély, lelki beszélgetések, forró szextémák, de főleg persze azt alkarta, hogy vetkőzzek már le a laptop előtt, de ezt én nem akartam - először is előben kéne megtapasztalnom, milyen vele.


Na, most újra hazajött. Hogy találkozni akar velem. Én szabaddá tettem három napomat, megszerveztem az életemet, és reméltem, hogy az ágyban fogunk kikötni - elvégre nyíltan erről beszélgetünk már jó ideje.


Na elég annyi, hogy nem jött el :D Mindenféle kifogásokat keresett. Az első nap, hogy elkapta a depresszió, senkit se akar látni. A másik nap hogy mittudomén... A harmadik nap azt mondtam, na, akkor ne is gyere.


De persze piszkált ez az egész történet, és szerettem volna megbeszélni, legalább tudni, mi a fene történt - hisz beszélgettünk mi már bizalmasan, őszintén. Elérhetetlen lett.


Férfiak, ti mit gondoltok, mi történt? Egyszerűen béna? Vagy nem érdeklem?


2017. máj. 2. 08:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ő is forró!
2017. máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Lehetséges csak a számítógépes szexuális játékszereként tekint Rád, többet nem nagyon szeretne.

De kérdezz majd rá így a neten keresztül hogy csak erre használ, másra nem kellenél neki?

Bár lehet, felesleges, mert úgyis mást mond.

De sajnos ez lesz az igazság.

40 év felett meg amúgy is elkezd leépülni a libidó egy elkényelmesedett hapsinál, lehet, a volt férjednek is ez volt a hibája. Pedig erre lenne millió megoldás. Csak igen, kinek van ideje evvel foglalkozni? Majd a koporsóban, csak akkor már késő.

2017. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Lehet problémái vannak az ágytornával.

Pl. nem áll fel neki, megalázták, önbizalomhiány, vallási ok, stb...

2017. máj. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ki tudja, lehet neki is olyan szexuális problémái (vagy teljesen mások, esetleg még nagyobbak) vannak, mint a volt férjednek.

Ezer meg egy dolog lehet mögötte, hogy miért távolságtartó személyesen, miközben a neten keresztül meg beszélgettek róla és szeretné, hogy pl. ledobd a textilt.

Sőt, lehet annyira "kényelmes", hogy ilyen módon csak kapni akar, de adni nem.

És mizu a külföldi tartózkodással? Mert szerintem normális libidójú 40-es férfi is nagyon nehezen viselné el a fél évet bármilyen történés nélkül...

De ezek csak tippek, a konkrétumot talán csak ő tudja.


31F

2017. máj. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4/4, pontosan ezt nem értem én se. Miért nincs kint neki szeretője? Mikor először taliztunk, azt mondta, barátnőt keres, komoly kapcsolatot, hosszú távra...

És amúgy azt se értettem, miért épp velem akar webszexelni? Ha csak webszexről van szó, semmi más, csak egy virtuélis kép kell neki, tőlem sokkal jobb csajok vannak. Negyven éves duci nő vagyok, két gyerek után!Semmi extra.

Szóval tényleg azt hittem, érez irántam valamit, ha már én kellek neki ott a neten, de ezek szerint jó hülye voltam.

2017. máj. 2. 09:25
 6/15 anonim ***** válasza:

#5 - attól még kellhetsz neki, hogy van túlsúlyod és két gyermeked... ...de fordított esetben én biztosan rákérdeznék, hogy miért nem, van-e valami gátlása, valami problémája, mert élőben lenne az igazi.

Abban igazad van, hogy egy szimpla önkielégítéshez nem feltétlenül kellenének a te meztelen képeid.


Oké, a nőknek/lányoknak is lehet ezer gátlása, pl. csúnya a császármetszés hege, kicsi a cici és ezért nem szeretné levenni a felsőt, striák vannak a fenekén/combján - ezekhez hasonlók előfordulhatnak nálunk férfiaknál is, de azt hittem 40 éves korukra az emberek túllendülnek az ilyen dolgokon.

2017. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6

Megkérdeztem, mi történt, de nem válaszolt. Nem akarom zaklatni, se megbántani.

40 éves korban az emberek gátlásoabbak szerintem, én legalábbis biztos, és azt hiszem, ő is. Mindketten nagyon jó testű fiatalok voltunk, nekem 20 évesen nem okozott problémát senki előtt se levetkőzni, pl. a saját várososmon kívül többnyire monokiniztem a vízparton.

Ez a test, amiben most élek, nagyon idegen a számomra, és azt hiszem, ő is így van a sajátjával, mert meg van hízva ő is.

2017. máj. 2. 09:57
 8/15 anonim ***** válasza:

Bocsesz, nem sértésből csak ténymegállapítás.

Én mint magamat komoly férfinak tartó ember, sosem akarnék ilyen cyberszexbe belemenni.

Személyesen persze miért ne, hiszen ha mindkét félnek jó, teljesen normális dolog.

De most őszintén mit élvez azon hogy veri a farkát a kamerába te meg újjazod magad?

Már bocsi.... Ha nem is az első, de a második ilyen felkérésénél zavarnod kellett volna el a pi csába, főleg 40 éves létedre. És nem... te egy ilyen emberbe vagy beleszerelmesedve.... Normális?

Szerintem nem.

De ízlések és pofonok.

2017. máj. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, miért nem keresett meg:

Mert beteg az agya.

2017. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7 - lehet ezzel már elég közel jársz a megoldáshoz.

Meg ne legyen igazam, de a túlsúly, illetve annak következményei okozhatnak más problémákat is, pl. merevedési zavarok.

Szerintem ez innen olyan téma, amit élőben, kettesben kellene átbeszélnetek.

2017. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!