Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Az ilyen férfiakat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az ilyen férfiakat, ha látjátok, megnézitek az utcán?

Figyelt kérdés
[link]
2017. ápr. 29. 07:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%

A szedett szemoldoku pasikat nem. Errol sut,h homar.

N

2017. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Igen, most boldog vagy?


Hűséget fogadunk és nem vakságot!


Te is megnézed a számodra helyes csajt az utcán, hiába vagy párkapcsolatban. Nem viselsz szemellenzőt!

2017. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Senki utan nem fordulok meg es sosem csorgatom nyilvanosan a nyalam,ot eszrevennem,ugyanolyan fejjel mennek tovabb,max magamban megjegyeznem h nyamiiii,majd 2mp mulva jonne a kovetkezo gondolat teljesen mas temaban.
2017. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
nem, nem tetszik, és amúgy is én se szeretem ha látványosan megbámulnak, ezért én se bámulnék meg senkit még akkor se ha tetszene.
2017. ápr. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekem kicsit túl "tökéletes". Én nem szeretem az olyan srácokat, akiken látszik, hogy makulátlan, frissen vasalt a ruhájuk, frissen mosott, tökéletesen beállított a hajuk és az arcukon is minden szőrszál tökéletes szögben áll. :D Számomra ez feminin már. És nem azt mondom, hogy egy férfi ne legyen ápolt, sőt, nagyon kényes vagyok rá, de mikor valakiről lerí, hogy szinte egy burokban él, ahova nem keveredik semmi az életből, az engem nagyon tud zavarni. :(


Egyébként meg a kékszeműekért olvadozom, már csak azért sem tetszik.

20L

2017. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem tetszik, szóval nem.
2017. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Jaj én kivagyok az ilyen pasiktól. Múltkor is láttam egy férfit, távolról elég helyesnek tűnt, aztán ahogy közelebb láttam, hogy konkrétan ki van húzva a szemöldöme. Nevettem egyet magamban és mentem tovább.

Az a baj velük, hogy nem lenne idejük rám, mert túl elfoglaltak azzal, hogy magukat nézegetik a tükörben.

2017. ápr. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Borzongva, mert tényleg annyira tökéletesnek tűnik így puccba vágva, hogy csakis valami pszichopata vagy kitartott lehet.


De gondolom ez a srác póló-farmer-kócosan jár, úgy emberközelibb.

2017. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nekem túl cigány.
2017. ápr. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én általában szívesen figyelem, nézem az embereket az utcán. Nyilván őt is megnézném, és megállapítanám, hogy egy piperkőc.
2017. ápr. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!