Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az előző kapcsolatom kb. egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előző kapcsolatom kb. egy éve ért véget, és kb 3-4 hónapja érzem, hogy készen állnék egy újra. Hol lehet hatékonyan ismerkedni?

Figyelt kérdés

Kicsit zárkózott vagyok olyanokkal szemben, akiket nem ismerek. Mondjuk a 3.-4. találkozáskor már felszabadultan tudok beszélgetni, viselkedni, de nem mindig jutok el odáig. Szóval ez nem is inkább az ismerkedésről szól, hanem a felszabadultságról és a lazább viselkedésről "ismeretlenekkel".


Tudom, ez nem csak az én problémám, ez amolyan globális probléma szerintem a korombelieknek. (Aztán az is lehet, hogy tévedek:D )


22/L


2017. máj. 2. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

hobbid által, szabadidős tevékenységek által, online, app-ok által...vagy akár a kisboltban :)

de legyél tisztában azzal, hogy mik az igényeid!

ne az első szembejövővel gyere össze!


24F

2017. máj. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igyál többet társaságban, és nyílj meg!

na nem hányásig, csak ha eddig 2 vodkanarancsot ittál egész este, most igyál meg 5-öt.

érted...hogy oldódj.

Egy búskomoran egyedül ücsörgő csajt, vagy egy szende egyfolytában telefont nyomkodó, önbizalomhiányos nő, kevesek fantáziáját mozgatja meg.


Am kezdésnek sztem ilyen önbizalomnövelésre stb, jó az online társkereső. Rengetegen fognak írni (kivéve ha nem vagy valami extrém ursula), és megtanulsz kommunikatívabb lenni. Persze lesz sok paraszt is, de őket csak tiltod, és ennyi. :)


Szóval vágj bele..mit veszíthetsz?!


ettől ahol msot vagy még az online dolgok is jobbak :D

2017. máj. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Edzőterembe szoktam járni, de ott szerintem nem lehet ismerkedni. Mindenki magával van elfoglalva, ahogy én is. Nem nézelődni jár oda az ember. :D


Alkoholt nem nagyon szoktam inni, hamar beüt nálam :D

Netes társkeresést nem próbáltam még, de majd teszek egy próbát...bár nem fűzök hozzá nagy reményeket.

2017. máj. 2. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Netes ismerkedés -> már találkozó előtt tudtok meg dolgokat egymásról, azaz könnyebben jöhet a felszabadultság.

Mondjuk tényleg lutri, hogy milyen embert fogsz ki 😃 de szerintem megéri kipróbálni :)

2017. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!