Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eddig egy kapcsolatom volt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig egy kapcsolatom volt! Lassan 2 éve egyedül vagyok. Komolyan nem értem hogy miért nem merek kezdeményezni senkinél. Mit kéne tennem vagy hol tudnék ismerkedni? Neten próbáltam de hiba volt! 26f

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 22:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani ilyenkor, hogy "majd rád talál, mikor nem számítasz rá". De nem tudom mennyire van igazuk. Talán igaz, talán nem...


Nálam is vannak bajok - az a bajom, hogy nem tudok már megnyílni így negyedjére... :( Nagyon bezárkóztam és nem tudatosan. Nehezen megy az ami régen könnyen ment. Vagyis könnyebben.

2016. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rengeten vagyunk ezzel így. Ugyanabban a cipőben járok én is, csak én lány vagyok. Mégis hol ismerkeredjünk? Neten rizikós, diszkók már nem olyanok, mint règen, egyre veszélyesebbek, munkahelyen a pletykák miatt nem szeretnék, ifiklubok megszűntek.Nem is tudom tényleg hol lehetne.
2016. febr. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz erre a kérdésre jó választ adni!

Majd rád talál a szerencse amikor nem keresed,foglald el magad mással!


Interneten ismerkedjél de csak barátilag,aztán hát ha majd találsz barátnőt is!

Elvégre férfinak sokkal könnyebb minden,még az ismerkedés is!

sok szerencsét kívánok neked!

2016. febr. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3-as

Csak magamból ki indulva nem könnyű az ismerkedés!Egyre jobban kezdem azt hinni hogy lehetetlen.2 éve hiába töröm magam.

2016. febr. 5. 08:50
 5/7 anonim ***** válasza:
"majd rád talál, mikor nem számítasz rá" --> ez nagyjából nőkre lehet igaz, mert nekik 0 energiabefektetéssel is sikerül társat találni. Férfiként viszont nem fog csak úgy besétálni az életedbe valaki, mert a kutyának sem kellessz ha nem te kezdeményezel.
2016. febr. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért nulla befektetéssel megnézném milyen pasit talál egy csaj. Akár nő, akár férfi vagy, társat találni csak idő, energia és hozzáállás ráfordításával lehet. Van, akinek több, van akinek kevesebb.

Rásegít a folyamatra az egzisztencia, a pénz, a jómód, a sárm.

De mégis azt tanácsolom, hogy igen, a nő akkor jön, amikor majd nem számítasz rá, mert akkor érzik azt rajtad, hogy nem hajtod a dolgot, nem csak ez éltet és olyan jeleket is észre fogsz venni, olyan nőkre is felfigyelsz, amiket és akiket addig a frusztráció miatt nem vettél észre.

2016. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Táncklub, tánciskola. Például salsa! ha nem is ott találod meg a párod, de jó társaság klassz hangulat! Szóval rágörcsölni nem szabad én 2,5 év tánc után találtam meg ott a páromat ebben a csoportban és addig is nagyon jól éreztem magam ott, de most hogy táncos párom van.... még jobban szeretem.

vagy jégkorcsolya... edzések... énekkar.... valami hobbi ez a lényeg.

2018. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!