Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen nagy szerepe van a külsőnek a csajok szemében?

Figyelt kérdés

Voltam ma hivatalos ügyeket intézni és nagyon kiöltöztem, úgy néztem ki mint aki gazdag, aranylánc, ing, normálisan megfésült haj, alapból meg kócos haj, pulcsi, melegítő. Na igen de mentem orvoshoz is és a váróban volt 2 lány ott, akartam kérdezni hogy rendel e már a doki, de már mikor arrafelé indultam már ide szegezték a tekintetüket.

Mikor meg normál hétköznapiban vagyok akkor úgy kell szólítani valakit hogy odanézzen egyáltalán.


24 F



2017. máj. 4. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Igen, valószínűleg jobban néztél ki, int szoktál. és nem csak a csajoknak fontos a külső, hanem a fiúknak is. pl, ha én magassarkúban vagyok, akkor sokkal jobban megnéznek, mintha melegítőben és sportcipőben...ez ugyanúgy működik mindkét nem esetében. Szerintem máskor is adj kicsit többet a kinézetedre és ne járj SZAKADT pulcsiban és igénytelen kócos hajjal!
2017. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja azt nem is írtad hogy szakadt:D bocs, azt már csak hozzáképzeltem:D
2017. máj. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Neked a normál kócos haj, pulcsi és melegítő a normál öltözék?! Szerintem te vagy sokszor túl alul öltözött... Elhiszem, h úgy nem állnak veled szóba, mert rühellem még nőn is aki melegítőben futkározik a városban, mert azt gondolja, h "menő". Az én szememben tróger, de ízlések és pofonok.
2017. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
54%
24 éves felnőtt emberként alap dolog, hogy ne kócosan, melegítőben mászkálj egész nap. Nyilván igénytelenként tesznek rád magasról. Ha pedig kicsit megembereled magad észrevesznek. Ennyi.
2017. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

normális pulcsiban, de az is hozzászámít hogy télen ősszel mit vegyek fel?

nem vehetek inget mert fázok


hobbisportolok, oda sem megyek kiöltözve

koszos helyen dolgoztam, oda is "játszós" ruhában mentem, mert sajnálom a normálisat

mióta nem busszal járok azóta is tart ez főleg, ott mindig kiöltöztem de mióta a fél várost átkell hogy gyalogoljam azóta nem veszek fel normális ruhát, abban nem is kényelmes sokat gyalogolni...


a haj meg azért kócos mert nincs ideje az embernek mindig bezselézni

2017. máj. 4. 15:14
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

"és nem csak a csajoknak fontos a külső, hanem a fiúknak is. pl, ha én magassarkúban vagyok, akkor sokkal jobban megnéznek"


Hát én biztos nem... :D mindig ez az általánosítás.

2017. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az tűnt csak fel nekik , hogy orvosi rendelőbe kiöltöztél. Nem szoktak oda flancolni a népek.
2017. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%

Igényesség, öltözködés, ápoltság, ad-e magára az ember? Igen, elég nagy szerepe van. De amúgy erre inkább most jöjj rá, mint még később az életedben.


Én pl gyárban dolgozom, de nem öltözöm olyan csövesen mint a legtöbben akik munkába jönnek korombeliek is (ez nem pénz kérdése). Még műszak végén is szánok +5 percet arra, hogy jól nézzek ki mindig. A barátnőmmel tudod hol ismerkedtem meg? Munka után bementem a boltba kaját venni és ott megszólítottam őt a polcoknál, miután láttam hogy párszor nézett engem előtte.

Amikor jól nézek ki, akkor nagyobb is az önbizalmam, mint amikor például "kócos haj, pulcsi, melegítőben" vagyok.


Sok embernek valamiért rohadt nagy munka és megterhelés hogy napi plusz néhány tíz percet szánjon a kinézetére (ami időt amúgy semmi más értelmessel nem töltene el), mégis nagyon megéri a dolog egyszerűen.


26/f

2017. máj. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
2017. máj. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Szerintem egy farmerba nem versz bele annyi költséget, h csődbe menj...
2017. máj. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!