Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha egy csaj - aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy csaj - aki velem szembe jön az utcán- nem kerül ki, az azt jelenti, hogy egy senki vagyok a szemében?

Figyelt kérdés
A napokban fordult elő, hogy egy baráti csajtársaság (3-5-en) együtt velem szembe jött az utcán és az egyik lány (aki a társaság szélén gyalogolt) a világért sem akart kikerülni. Direkt én sem léptem félre hanem mentem egyenesen- hogy a dominanciámat és férfiasságomat megőrizzem - csak az utolsó pillanatban kerültem ki, mert ha nem teszem akkor nekem jön és ki tudja milyen hisztit csapott volna. Megjegyzem a ci****ok is ezt szokták csinálni, ha keménykedni akarnak. Rólam azt kell tudni, hogy meglehetősen vékony és alacsony vagyok (53kg, 170cm), de férfiasan öltözködök és viselkedek (hidegvérű arckifejezés és dinamikus mozgás), hogy valami férfias kisugárzást próbáljak elérni magamból. Létezne, hogy az a csaj totálisan semmibe vett és elvesztettem vele szemben a dominanciámat (ami lássuk be ultragáz) vagy egyszerűen csak bebambult és nem vett észre? Nem tudom ez mással elő fordul-e már? Azért ebbe a kategóriába tettem, mert kifejezetten férfi-női interakció tekintetében szeretném megközelíteni a kérdést, nem az alapján, hogy a csaj milyen személyiségű, mert ennyi erővel bármilyen fajta embert megemlíthettem volna, de kifejezetten női szemszögből vagyok rá kíváncsi. Szóval elsősorban lányok írjanak és tüntessétek fel a korotokat is. Köszi.

2017. márc. 23. 22:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
36%
Én nekimentem volna aztán felőlem pattoghat.
2017. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Csak voltak vagy 4-en és simán nekiálltak volna hisztizni. Bezzeg ha egy 190-es sportos álompasi lennék, akkor még díszsorfalat is álltak volna és 20 méterről is bámultak volna benedvesedett bugyival, miután elmegyek. Pfff
2017. márc. 23. 22:23
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem úgy volt vele hogy kikerülöd úgy is mert látod hogy többen vannak.
2017. márc. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Leírom női szemszögből, hogy sok nő úgy gondolja, ilyenkor a fiú kerüljön és nem azért tette, mert láthatatlan vagy számára, egyszerűen csak így gondolja udvariasnal, de le fognak szavazni az 1.-hez hasonló agresszív férfiak, mert nő vagyok mindegy, hogy te nők véleményét kérdezted :)

22/L

2017. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%

Ezt a "menj neki mindenkinek bunkó módon, mert ezzek bizonyítod a dominanciádat" elképzelést egy PUA videóban láttam.

... és mindenki hülyének nézte a csávót.

2017. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
#4: Attól, hogy lepontoznak még ugyanúgy releváns a válaszod feltéve, ha komolyan gondolod. Elfogultság nélkül képzeld magad a szituációba mintha te lennék a csaj és ha még mindig ezen a véleményen vagy akkor releváns a válaszod.
2017. márc. 23. 22:39
 7/27 A kérdező kommentje:
*te lennél
2017. márc. 23. 22:39
 8/27 anonim ***** válasza:
20%
Nem vagyok agresszív csak beleuntam már, hogy én is állandóan kerülgetem a lányokat a zebrán mert azt a q...va telefont nyomkodva nem vennének észre egy arra száguldó tengeralattjárót sem.
2017. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
13%

magyarországon jobbkéz szabály van. ha nagyon hisztizik, akkor meg lehet neki mondani, hogy az úttesten dzsaljon forgalommal szembe, aztán meglátjátok mi lesz. :D

30/f

2017. márc. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

"és elvesztettem vele szemben a dominanciámat"


Milyen dominanciádat? :)

Mit gondolsz magadról? Ugyanúgy te is kikerülheted. Mégis miért kéne előled kitérni? :)


Nevetséges vagy ezzel a semmibe vett és dominancia dumával.

2017. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!