Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A valóban csúnya átlag alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A valóban csúnya átlag alatti nagyon alacsony vagy nagyon kövér férfiak mit élnek át ismerkedés során, valóban olyan nehéz lehet nekik a társkeresés?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé, mivel nekünk, nem csúnyáknak is nehéz, átlagos vagy sportos testalkattal.
2017. máj. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak kövér nőként tudnék erre válaszolni, bár szerintem az elhízást mindkét nemben a lehető legnagyobb hátránynak tekintik, szóval a kövér nőt és a férfit ebből a szempontból valószínűleg ugyanakkora nehézségek érik, talán a nőket még jobban is.
2017. máj. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt élik át mint egy jóképű pasi, akit visszautasítanak. (Mert azokat is éri visszautasítás néha). Persze ezt sokkal gyakrabban és szinte mindig, tehát a sikeres próbálkozásuk aránya konvergál a 0-ához, míg a jóképű férfiak aránya kielégítő, elég motivációt ad az újabb és újabb hódításokhoz.
2017. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok jóképű férfi, de legalább formában vagyok. Mármint kerek formában és azt kell mondjam, hogy nincs nagyon mit átélni ismerkedés alatt. Ugyanis maximum beszélgetni tudsz a nőkkel, ha nem tartanak vonzónak. Talán szerencsés vagyok, mert csak kevés olyan nő akadt, aki bunkó vagy lekezelő módon hajtott el. Úgyhogy nincs okom panaszra.

Egyébként pedig, ahogy előttem is írták, normál vagy sportos testalkattal is baromira nehéz ismerkedni. Nem csak férfiaknak, hanem a nőknek is. Ezt egyaránt látom a szűkebb és tagabb ismeretségi körömben is.

2017. máj. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2: Elég sokan vannak oda a duci nőkért, nekem is volt telt barátnőm. Tény, hogy most divat lett ez az "egészséges életmód", mert van benne biznisz, és elég nagy az arca azoknak akik ezt követik, de szerintem nem valami nehéz olyan férfit találni, akit nem zavar a duci test. :)
2017. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nőknek sem könnyebb igazi társat találni. Dugópajtit talán valamivel könnyebb, de komolyat, olyat aki nem csak megdugni akarja nem egyszerű- bár nem is lehetetlen, külsőségektől függetlenül. A kitartás a kulcs. Aki feladja, az meg sem érdemli hogy legyen valakije.
2017. máj. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bárki bármit mond, én a környezetemben azt vettem észre, mert nagyon sok embert látok nap mint nap a munkám miatt, és feltűnt hogy vannak olyan duci/kövér nők és férfiak akik ha adnak magukra, öltözködés, ápoltság és kiállás terén találnak párt maguknak. Van egy olyan kövér nő ismerősöm aki nálam 2 évvel fiatalabb és igen csak nagy darab nő, mégis könnyen ment neki a pasizás mert közvetlen, jófej, mosolygós, nagyon jó ruhadarabokat talál magának amik előnyösek az alkatához, ápolt is, és igen csak mentek rá a pasik. de ismerek egy olyan nőt aki éppen hogy csak duci, de még annak sem mondanám, mert egy kis pocakja ha van neki, nem öltözködik rosszul, de a hajával nem igazán foglalkozik, az arca sem tűnik ápoltnak, az önbizalma sem a legjobb, nem az a mosolygós típus, és igen csak negatív személyiség még ránézésre is, és egyszerűen nem talál párt magának bármennyire is szeretne.

Férfiak terén is kb ugyan ez igaz.

Azért mondom így mert ez rám is igaz.

Én régen sokkal kövérebb voltam mint most, de összekaptam magam és jó 1 év alatt ledobtam 30 kilót de még volna miből leadni. De előtte az önbizalmam a béka feneke alatt volt, negatív voltam, meg olyan fapofákat vágtam, öltözködésem is borzalmas volt, és igen csak nem vettek emberszámba sem a lányok. Persze volt egy csinos lány aki szóba állt velem, és jóban is voltunk, de ő is megmondta a szemembe hogy ilyen kinézettel ne akarjak tőle semmi olyat, de így haverok lehetünk. Végül ez pecsételte meg a sorsomat hogy fogyni kéne és változtatni kéne, le is fogytam mint már mondtam, változtattam a megjelenésemen, sokkal jobb lett az önbizalmam, és ezt észre is vették a lányok. Sokkal jobban nyitottak felém, akire rámosolyogtam visszamosolygott. A barátnőmet is úgy ismertem meg hogy már régebben is kinéztem őt magamnak, de szinte észre sem vett, viszont eltelt pár év az idő alatt fogytam, újra megláttam őt és akkor már több bátorságom volt odamenni hozzá és bizony nagyon is jól sikerült az ismerkedés, elmeséltem neki a dolgokat mert ismerős voltam neki, és mondtam hogy fogytam, meg mit értem el, és mi hogyan alakult, és ő is látta hogy igen csak sokat értem el és mondta hogy ezerszer különbül nézek ki, pedig van még rajtam felesleg a mai napig, de megjegyezte hogy így sokkal jobban nézek ki, na meg persze a belsőmön is sokat számít az hogy jobb lett az önbizalmam.

2017. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!