Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy 30 éves férfinak megállnia (elkerülendő a visszautasítása), hogy buliban, táncon, túrákon stb, nem szólítson le idegen, szimpatikus nőket, mert úgyis mindnek párja van és biztos a, , kosár"?

Figyelt kérdés
Nem igazán szoktam nőket leszólítani, de néha annyira jó lenne. De szinte felesleges. Jó pár csoportban benne vagyok, amiket már írtam, de mikor faceen, otthon megnézem az adott nőt, lányt, 20 ból 19 szer mindig kiderül, hogy kapcsolatban van. Annak az 1 nek meg nem jövök be. Szinte nincs olyan nő, aki szingli lenne.
2017. máj. 4. 17:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak annyira kelletlen tud lenni mindig az, hogy bejelölöm, bízva, hogy hátha. Aztán ha visszaigazol, szinte mindig ott van a sok közös kép a párjával, kiírva a kapcsolat, stb. Eléggé el tudja venni az ember kedvét, hogy na, újabb kudarc (jobb, hogy élőben ott nem szólítottam le és ismerkedtem volna, az még megalázóbb).
2017. máj. 4. 17:22
 2/10 A kérdező kommentje:
Bezzeg ezeken a helyeken, minden 2. férfi egyedülálló, a nők meg 90%- kapcsolatban, mintha sokszorosa lenne ennek a 20-30 s korosztálynak a férfi aránya a nőkhöz képest. Pedig ugye annyira azért nem sokkal vannak többen ebben a korcsoportban statisztikailag.
2017. máj. 4. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ja, a pasik 50%, a nők 95% százaléka párban van. Áruld már el, hogy jön ki ez? Vicces. Ja, hogy a nő max 25 éves és 55 kiló csinos pofivsl.
2017. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért kéne leállni? Ne legyél már a saját szerencséd elcseszője még mielőtt bármire lenne esélyed. Iszonyat barom hozzáállás, ez a "meg sem próbálom, mert úgysem sikerül" hozzáállás. Ez az igazi lúzerség, amikor saját magadat gáncsolod ki.
2017. máj. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most mi a különbség aközött, hogy leszólítasz valakit, és nem jön össze, mint hogy nem szólítasz le senkit, és emiatt esz a fene? Legalább adj magadnak esélyt, még ha nem is valószínű, hogy összejön.
2017. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint, akinek párja van (szinte mind), akkor álljak le udvarolni, hátha elhagyja a pasiját. Evidens...és nem vicc, tényleg sokkal de sokkal több szinte mindenhol a 24+éves korosztályban a párban lévő nők aránya a férfiakénál. Ezt alá is tudom privátban támasztani, hogy ha megadom kik járnak a csoportba férfiak és nők és mennyi a szingli nők arány a férfiakéhoz képest. Nagyon meglepődnél.
2017. máj. 4. 17:35
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 ne állj le azzal a 9 nővel, akinek párja van, de a 10.nél bepróbálkozhatsz
2017. máj. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vicces fiú vagy utolsó. Csak még végigkérdezgetem azt a 10 nőt és lehet a9. vagy a 10. fogja azt mondani, hogy nincs párom, addig az előző 8 az elutasításával már elvette a kedvem az egésztől. Kissé érzékeny vagyok a sok elutasításra, nem mindenki rendelkezik kötélidegzettel, mint pl te.
2017. máj. 4. 17:58
 9/10 anonim ***** válasza:
62%
Az nem jutott eszedbe, hogy csak azért mondja, hogy párja van, mert nem akar magyarázkodni, hogy TE miért NEM?
2017. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ja, a pasik 50%, a nők 95% százaléka párban van. Áruld már el, hogy jön ki ez?"


Egyébként egyszerűen... A 30+ lányismerőseim egy masszív része szeretője valakinek, akinek más is van az életében. Inkább hitegeti magát az álompasi mellett éveken át, hogy "jövőre tuti elválik, már megígérte, most már csak egy kicsit kell várni", és fogadja el, hogy a férfi életében ő a második (van aki csak harmadik).


Szóval könnyen előáll az 1 férfinek 2-3 nője van, aki mindegyik azt állítja, hogy kapcsolatban van (1 a feleség, 1-2 meg aki közli, hogy bonyolult a párkapcsolata")

2017. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!