Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti nem találjátok bunkóságnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem találjátok bunkóságnak, mikor egy idegen férfi bejelöl úgy Facebookon, hogy egy betűt sem ír, hogy ki ő és mit szeretne?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 01:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én személy szerint nem tartom bunkóságnak, csak célravezetőnek sem. Meg szoktam nézni őket, rájövök, hogy nem ismerem és törlöm. Nem tudom mi volt az eredeti célja, de ezzel szerintem úgyse éri el...


25L

2017. márc. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igen, az biztos, hogy nem célrevezető. Én egyáltalán semmi frappánsat nem várok el, csak hogy "Szia, x vagyok, bejelöltelek, mert...".
2017. márc. 26. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha ronda pasi teszi ezt, az bunkóság, de ha jóképű, annak örülnek.
2017. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előzőnek igaza van. jól látja.
2017. márc. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok erről meggyőződve.
2017. márc. 27. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!