Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetnék macsó, alfahím...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék macsó, alfahím, akire a nők felfigyelnek, akihez vonzódnak?

Figyelt kérdés
Én egy balek vagyok, akinek semmi sikere az ellenkező nemnél. Kaptam már olyat nőktől, hogy jól nézek ki, jó ember vagyok, nem is értik a többi csúúúnya, gonosz nőt, akik nem akarnak velem összejönni. Közben ők sem járnának velem, pfff... Én abban látom az okot, hogy megmaradtam embernek, ezek az értékek pedig taszítják a nőket valamiért. Eljutottam odáig, hogy feladom az egyéniségem, hogy barátnőt szerezhessek, ehhez kérnék egy kis segítséget.
2017. máj. 6. 09:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Az életkorod mindenképp kellene, mert egy bizonyos kor felett ez már nem fog menni, mert a személyiség egy idő után kiforrja magát. Max. színészkedni tudsz majd ideig-óráig, de úgyis lehull majd a lepel.
2017. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
21
2017. máj. 6. 10:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés az, hogy milyen nők figyelmét szeretnéd felkelteni. Ha primitív, egyszerű, buta **csákat szeretnél húzogatni, akiknek az "Élet iskolája" és a "Rozsdás Rákolló" van bejelölve Facebookon, akkor nagyon egyszerű a dolgod.


- regisztrálj Instagramra, és kezdj el mindenhol fotókat feltölteni magadról

- lehetőleg ne fejezd ki túl választékosan magad, ha beszélgetsz valakivel, tartózkodj a bonyolult témáktól, maradj a tévéműsoroknál, celebeknél, gyerekeket érdeklő dolgoknál

- nem árt, ha ki vagy művelve a legnézettebb hazai YouTube előadókkal, mint például Mr. Busta, Horváth Tamás, Essemm

- ...és a legújabb szintetikus cuccokkal, herbál, kristály és társai

- menj be egy plázába, és szerezd be azokat a dolgokat, amik azoknak az embereknek is megvannak, akiket ezek a lányok kedvelnek: iPhone, túlméretezett póló, napszemüveg, kiegészítők, és egy fodrász sem árt, ő tudni fogja a dolgát

- vegyél külföldről egy használt német autót, lehetőleg feketét

- menjetek el egy Kelet-Magyarországi kisvárosba egy haveroddal, és egy szórakozóhelyen/kocsmában hasznosítsd, amiket eddig csináltál


És voálá, viheted is haza a lányt, vagy akár rögtön a kocsiban mehet az eksön.


Ha normális nőket szeretnél, akkor nem ajánlom, hogy feladd az egyéniséged, egyszerűen csak maradj továbbra is ember.

2017. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
* kelet-magyarországi
2017. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nincsenek a környezetedben ilyen fickók, hogy meg tudd őket figyelni? Úgy értem, hogy nem csak azt, ahogy a nőkhöz hozzáállnak, hanem hogy hogy öltözködnek, milyen fizurájuk van, stb., mert nyilván nem csak félig-meddig akarsz a "bőrükbe bújni", hanem teljesen átvenni azt az imidzset. Nincs olyan, aki el tudna vinni csajozni, megtanítani egy-két fortélyra? 21 évesen még simán tudnál formálódni, de azt ne feledd, hogy ha szerelembe esel, akkor úgyis dobni fogod a macsó-énedet, nem fogsz tudni rideg nagymenő maradni.
2017. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az ún. normális nő és a qrva is egyre vágyik: az alfahímre. Nekem egyébként az előbbi kéne.
2017. máj. 6. 10:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Az első butaságot írt, az egyéniségedet pedig nem kell feladni, elég pár dolgon változtatni a sikerhez, nekem a PUA bevált (csak ne fizess egy hazai oktatónak sem, neten minden fenn van angolul).
2017. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

Amíg azt hiszed, azért nem kellesz a nőknek mert emberséges vagy, addig nem is fogsz senkit találni. Ez ugyanis alap elvárás egy értelmes nőnél.

Az viszont hogy itt kérdezősködsz és azt hiszed, bárki megmondhatja neked,hogyan válj olyanná aki nem vagy, elég önbizalomhiányos és naiv személyiségre utal. Az értelmes nőnek nem biztos, hogy macsó kell, de van egy széles skála a totális önbizalomhiány és a macsó között, azt szeretjük többnyire. Tehát maradj önmagad, de légy a legjobb önmagad, dolgozz magadon, az önértékeléseden.

2017. máj. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
8%
Legyél lekezelő, sértegesd a nőket, legyél kemény, rejtélyes, megfejthetetlen, beszélj választékosan. Kezeld a nőket tárgyként. Ja és öltözz jól, legyen egy jó kis Audid, Bmw-d. Nem kell újnak lennie, 6-8 éves is megfelel.
2017. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

,,Amíg azt hiszed, azért nem kellesz a nőknek mert emberséges vagy, addig nem is fogsz senkit találni. Ez ugyanis alap elvárás egy értelmes nőnél."


Kérlek, mesélj még.........

2017. máj. 6. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!