Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedési szakaszban mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedési szakaszban mennyire megszokott egy 30+ nőtől, hogy az előző partnerei farkáról beszél nekem?

Figyelt kérdés

Mostanában hogy kicsit közelebb kerültünk egymáshoz, "mélyebb" témákról is beszélgetünk, és ő egyre többször felhozza nekem milyen volt a szex az ex-eivel. Konkrétan nem mondja ki, de utalgat arra hogy ennek vastag annak hosszú stb. Engem ez kvára kezd irritálni, be is szóltam neki hogy jegeljük a témát, mert nem érdekel hogy mik jártak benne. Persze nem ilyen stílusban, de szívem szerint ezt mondtam volna. A kérdésem az lenne hogy miért csinálja ezt, illetve hogy a nők kényszert éreznek hogy a korábbi farkas élményeiket megosszák az ismerkedés alatt?

Konkrétan nem az első eset, hogy szóba kerül a volt barátokkal való szexuális "élmények" megosztása velem.


2017. máj. 6. 14:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Megszokott, minden 2. nő ezt csinálja. Ilyen világot élünk.
2017. máj. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Licitáljál rá. Mond meg neki, előző exed, ha beindult, megtöltött egy fürdőmedencét. A 120-as cicifix meg annyira kicsi volt neki, kocsitükör figyegőnek sem volt elég nagy.
2017. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Értelmes nő nem beszél más férfiakról neked ismerkedési szakaszban, pláne szexuális élményekről és farok méretekről. Később sem.
2017. máj. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
A vicc, hogy egy intelligens nőről van szó, ráadásul vezető beosztásban dolgozik egy nagy cégnél. Szóval én is elcsodálkoztam rajta, hogy miért csinálja ezt.
2017. máj. 6. 15:07
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Kerdező a fönök beosztasu nők a legnagyobb r.i.bancok,pláne ha szinglik!
2017. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező, azért mert könnyen tanult és vezető beosztásig vitte, attól még egy utolsó bugris repedtsarkú.

Hidd el, a jobb érzésű, kulturált nőknél ez nem téma, sem az első randin, sem az utolsón!

2017. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
55%
2-es, az jó kövér csaj lehetett.
2017. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
27%

Nem megszokott, ritka az ilyesmi, de nekem is volt már ilyen 30+ csajom. És igazából nekem nem is volt ezzel semmi problémám, tök nyílt és őszinte kapcsolat volt közöttünk kb. az első pillanattól kezdve, mindenről, de tényleg mindenről beszéltünk, így az sem volt tabu, hogy kinek milyen szexuális élményei, tapasztalatai voltak az exeivel.

Én is elmeséltem ezeket a dolgokat, melyik csajomnak mekkora melle volt, mennyire volt szűk, jól szopott-e, stb.

Egyikünk se sértődősködött ezen, talán mert rendben volt mindkettőnknek az önbizalma, így eszünkbe se jutott exekre féltékenykedni.

Szóval nem értem, miért kell ezért ler***bancozni meg repedtsarkúzni ezt a nőt.

2017. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
77%

#8

Mit nem értesz?


Neked bejön ez a fajta szabados viselkedés, másnak nem.

Ha valakinek más a véleménye erről, azt illik tiszteletben tartanod, ahogy a tiédet is tudomásul veszik mások.

Azt ugye te sem várhatod el, hogy a te véleményed legyen az etalon!

2017. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Megszokott és szerintem teszt. Nemrég volt dolgom egy huszonévessel aki hangoztatta, hogy 24cm volt az előző exének képzeljem el. Erre nem kell hebegni habogni, kétségbe esni, mert ott árulod el, hogy önbizalomhiányod van. Azt szoktam mondani, hogy én meg tövig szeretem tolni aztán akkor a csajon a sor, hogy kivágja magát vagy más témáról beszél.

30/f

2017. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!