Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azt mondják, ismerkedési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondják, ismerkedési fázisban egy nőnek ki kell mutatnod a szexuális vonzalmadat, hogy ne kerülj a barátzónába. Hogy tudod ezt megtenni, hogy ne gondolja, csak "arra" kell?

Figyelt kérdés

Tehát: mi a módja annak, hogy olyan szexuális vonzódást fejezzek ki, amivel komoly kapcsolat lehetőségére utalhatok? Hogy ne lendüljön át a dolog abba az irányba, hogy a nő faragatlannak, bunkónak vagy perverznek tartson, aki csak dugni akar?


Én úgy érzem, a két véglet között(a barátzóna és a tahóság) van egy vékony mezsgye, ahol ügyesen kell lavírozni, és ez bizonyos férfiaknak a vérében van, más meg csak szenved vele. Hogy lehet erre jól ráérezni?


Nem akar az emberfia a friendzone-ban kikötni, de semmiképp sem akarja egy dugódani látszatát kelteni, mert komoly kapcsolatban gondolkozik. Hogy mutassa ki a nő felé a szexuális vonzódását? Jól időzített érintésekkel? Vagy a a jó duma számít? Mi a módja ennek?



2017. ápr. 5. 18:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Ha elsőre nem jössz be a csajnak, fejre állhatsz, akkor is barátzónás leszel.

A vékony mezsgye az, hogy a csaj vonzódik-e hozzád, vagy sem.

Minden más taktika csak parasztvakítás.

2017. ápr. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell ezt erőltetni, ha bejössz, akkor így se-úgy se kerülsz barátzónába(elsőre), ha nem jössz be, akkor viszont még idegesítőek is a szexuális irányultságú megjegyzéseid.
2017. ápr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

A saját nevemben tudok beszélni csak. A fontos az, hogy egyértelmű legyél. Tehát, ha elhívod, ne együtt lógni hívd el, hanem randira, ha megdicséred, ne azt mondd, hogy jófej vagy, vagy egyéb semleges bókokat, hanem azt, hogy aznap este rendkívül gyönyörűnek találod, igazán csinos stb. Ha egyértelművé teszed, hogy te barátnő potenciálként kezeled, és nem egy jófej valakiként, akivel csak hülyéskedni fogsz, akkor nem kell semmilyen szexuális utalást tenned, tudni fogja, hogy mi a szitu. De te se legyél sügér, ha látod, hogy ő ezt nem viszonozza, vagy nem biztos benne, akkor ne alázd magad hetekig pincsi kutyaként. Akkor engedd el, és menj tovább.


25L

2017. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Ezt a baromságot, komoylan, ezeket a h.lyeségeket honnan veszitek?
2017. ápr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Nőként írom: valamilyen szinten azért egy nő "érzi", hogy a férfi barátként tekint-e rá, vagy sem. Én legalábbis eddig még mindig éreztem, még ha hajlamos is vagyok kicsit túlagyalni, elbizonytalanodni a megérzéseimben.

Szerintem ami hatásos lehet, mint apró "kommunikációs trükk", hogy amikor visszajelzéseket adsz az illetőnek, akkor abban mindig legyen benne, hogy NŐ-ként értékeled. Tehát pl. "érdekes ember vagy" helyett "érdekes nő vagy". Minél többször jelenjen, meg, hogy női mivoltában látod, érzékeled.

Ami nekem nagyon jól tud esni, ha a nőies kisugárzásomra tesznek egyértelmű utalásokat.

Azt, ha valaki a külsőmet dicséri, túl nyersnek és túl direktnek érzem.

2017. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
37%
Legközelebb nézz mélyen a szemébe, simítsd végig az arcát és mond neki hogy "gyönyörű vagy". Ettől valószínűleg zavarba jön. Ezzel egy olyan érzést fog benne kelteni "lehet hogy tetszem neki?" Apró érintések, arcon, csukló körül. Ezek utalások neki és nem perverz sem tahóság. Kedves szavak, dicsérd a ruháit, őt.
2017. ápr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
8%
Minden nőt kezelj alapvetően úgy, hogy ebből dugás lesz (persze nem tiszteletlenül vagy önző érdekekből), és ő győzzön meg arról, hogy érdemes vele komolyabbat is tervezni. Lehet, hogy valakinek ez nem jön majd be és bunkónak néz, de inkább utáljon egy nő, minthogy semleges legyél a szemében.
2017. ápr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#5 Az, hogy "jó érzés a közeledben lenni", pl. Neked tetszik?
2017. ápr. 5. 18:20
 9/25 A kérdező kommentje:
#7 Az utolsó gondolatod nagyon jó. A gyűlölet, utálat könnyedén átfordulhat szeretetbe, szerelembe, mert "csak egy hajszál választja el őket egymástól"(tartja a mondás), viszont a semlegességből valóban lehetetlen(nek tűnő) feladat kitörni.
2017. ápr. 5. 18:23
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

A "jó érzés a közeledben lenni" is jó... egynek!

Ami az érintéseket illeti: életem legérzékibb élménye az volt, amikor egy férfi mögöttem elhaladva finoman végigsimította a derekamat. Mondjuk volt előzménye, ha egy idegen csinálja, vagy olyasvalaki, akitől undorodom, akkor egy pofon lett volna a jutalma... így azonban nagyon érzéki volt!

Az utolsó felvetéssel pedig nem értek egyet. Utálatból nem lesz vonzalom. Olyan van, hogy valaki tetszik és ezt leplezendő elkezdek a negatívumaira koncentrálni, ezért kialakul bennem valamilyen ellenszenv iránta. De itt is a vonzalom a kiindulópont! Ha tényleg utálnám, akkor abból biztosan nem lenne már vonzalom!

2017. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!