Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz, hogy a szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz, hogy a szép nők sokkal tovább maradnak "pártában"?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sokkal nehezebben kelnek el. Miközben az átlagosak, "szürke kisegerek" már rég megtalálták a párjukat, gyerek is van, az egykori osztály, munkahely bombázójának/bombázóinak sokszor még barátja sincs. Persze nyilván ez betudható annak, hogy válogatósak, de nyilván ők is keresik a szerelmet és szeretnének családot. Emellett pedig a szokásos dolgok jellemzőek még: félnek tőlük a pasik, nem tartják őket hűségesnek, "feleség-típusnak", gondolják, hogy "biztos sokat kéne rájuk költeni", stb...


Ti mit tapasztaltok, mennyire igaz ez? Az ismerősi körötökben milyen kapcsolati státuszban vannak az igazi szépségek, bombanők? Vagy rájuk az a jellemző, hogy egyik kapcsolatból ugranak a másikba? Nyilván ez sem jó, mert ebből nem lesz család...



2017. máj. 7. 16:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 A "Túl jó nő a csajom" c. filmnek is pont ez a témája.
2017. máj. 7. 18:12
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
igazad van, láttam én is a filmet. egyébként a szépség relatív, magam is nehezen találok párt, mert aki nekem kéne annak én "túl szép" vagyok. szerintem meg teljesen átlag... nálam is megy a győzködés h de nekem te kellesz stbstb, de mindig megkapom akkor, hogy eltelik X idő, ő belémszeret teljesen én meg otthagyom... és ezt szinte mindig megkapom, úgy h nekem rossz hírem nincs, a hosszútávú kapcsolatok híve vagyok és véresen komolyan veszek egy kapcsolatot :( a férfiak félelme és bizalmatlansága miatt, inkább lapátra tesznek, annak ellenére h tényleg jól érzik magukat velem, csak a félelem erősebb. nem csak rám vonatkozik, nagyon sok nő van így akiről tudok.
2017. máj. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Gábor19... ***** válasza:
41%
Csak az miatt vannak egyedül mert annyira válogatósak, nagy az elvárásuk.
2017. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Férfi szemmel azt látom a csinos nők körül mindig legyeskednek férfiak. Ezek közül, válogathatnak. Na most hogy milyen ez a felhozatal, azt én nem tudom megítélni mivel én is férfi vagyok. Lehet tök bunkók, elutasítja őket, és a nő csak egy normális férfira vár aki megdobogtatja a szívét. Én azt hiszem nem kezdeményeznék olyan nőnél aki az úgynevezett bomba nő.

Bár egy hoszabb ismeretség után ahol valamennyire rálátást kapok sok tulajdonságára lehet megtenném.

Viszont ha már kapcsolatban lennék egy ilyen nővel, nem lennének olyan hülye gondolataim mint előttem is írták. El tudnám fogadni hogy szeret, és nem kételkednék a hűségében.


De mondom én azt látom körülöttem a szép nőknek van valakijük, az átlagosaknak is, a csúnyácskáknak viszont sajnos nincsen.

2017. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14 mondasz valamit. Én nem nagyon ismerek számomra (többnyire mások számára is) nagyon szép nőt egyedül. Vagy, csak ritkán rövid időre. És tényleg mindig vannak körülöttük férfiak. Én sem nagyon próbálkozok, próbálkoznék ilyen nőknél és nem a lehetséges kudarc az oka. Vagyis megél az ember némi kudarcot visszautasításnál, de az engem nem nagyon érint. Inkább azért nem, mert én nem akarok a másik 10 férfitársam mellé beállni és fűzni a csajt, hogy majd hátha engem választ.

Hiába tartanak sokan rendes embernek, férfinak, rám aztán várhatnak ezek a nők. Inkább vagyok egy kevésbé feltűnő szépséggel. Számomra szép legyen.

Másrészt az ilyen kitűnő szépségeket jónéhányan magukévá teszik általában, mert a sok próbálkozó közül néha azért egyel-egyel hemperegnek ezek a nők. És nekem az sem jön be akin ennyien végigmennek.

2017. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%
Èn a szép nôk szarvát letöröm minden buliban. Mosolyognak tetszelegnek es azert is a nem szep baratnojukhoz megyek oda. Akiket kerulnek a ferfiak tobbsege. Nem voltam sohasem bekepzelt de van egeszseges onertekelesem. Sok nônek tetszek. De nagyon jo emberismeretem van es tisztaban vagyok azzal hogy melyik szep novel erdemes leallni.
2017. máj. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hát rám azt mondják, hogy nagyon szép lány vagyok. Nem csak a család, barátnők, hanem többségében teljesen idegenek. Nem tudok sehova se menni úgy, hogy ne bámuljanak a férfiak és ne bókolnának, dudálnának utánam..Vannak udvarlóim is, de tipikusan csak egy éjszakára kellenék. De találtam egy fiút, akit nagyon megszerettem, igazán őszintén és mélyen. Beszéltem neki erről és alig merte elhinni és inkább egy csúnya lánnyal van. Valamiért azt hiszik az emberek, hogy biztos hűtlen is vagyok és hetente biztosan váltogatom a pasikat, meg el lehet hódítani. Sok nekem szimpatikus átlagos férfi azt hiszi, hogy túl jó vagyok és be se próbálkozik vagy ha igen elkezd hitetlenkedni magában.

Pedig a látszat csal, valójában nagyon kedves, hálás és hűséges vagyok és szívesen bújnék már valakihez. És csak akkor jövök össze valakivel ha mély érzelmek fűznek hozzá, ha viszont ez megvan én el nem engedem. Tudok főzni, szeretem az állatokat és a sportot..Viszont ugye relative elég dekoratív vagyok és ezért ha nagyon szépen felöltözöm, azt hiszik csak cicababa vagyok akit jó megrakni. Amúgy nem öltözködöm kirívóan, csak azért adok magamra. Különben én nem tartom magam a világ legszebb lányának, sőt sok hibát látok magamon.. nem akarom h úgy jöjjön le most milyen önelégült vagyok. Csak mások állítják ezt a kinézetemről. Nagyon szép hosszú hajam van, babaarcom, nagy kerek szemeim, jó alakom. Sok lány utál ezért.

2018. nov. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!