Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért maradnak meg a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért maradnak meg a lányok a piszkálódós beszologatós alázós pasik mellett?

Figyelt kérdés

Főleg a szép lányok, ők még azt s emondhatnák, hogy nem találnak más barátot, mert lefogadom, hogy egyszerre 5 is próbálkozna náluk!

És látom, hogy néha olyan bunkó tapintatlan a barátjuk. Mindenért oda szól, hogy "hát ja, hát te erre sem vagy képes!" és a lányon látszik, hogy ez nagyon bántja.

Mégis az ilyen szájalós gyerekek mellett maradnak.


Miért?



2014. febr. 13. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Miért kell általánosítani? : )

Az agyatlan nők valóban az mellet maradnak. Akiknek van egy csöpp sütnivalójuk, azok nem. :)

2014. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Nem mondanam hogy csak a buta lanyok maradnak meg rossz kapcsolatokban. A lanyok/nok tobbsege egy bizonyos egyedul eltoltott ido utan megvadul, es ugy van vele hogy barmilyen ferfi jobb mint a semmi. Ez szamomra a mai napig a nok egyik legnagyobb rejtelye. Hogy inkabb vannak egy rossz kapcsolatban mint egyedul. Es meg egyszer mondom, nem csak a butak.
2014. febr. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Most van egy elég naiv bnőm, aki nem mellesleg őszinte is. Elég szókimondó vagyok, ha hülyeséget mond simán elküldöm a sunyiba. Na szóval volt, hogy a leoltás eléggé jól sikerült, mindketten ittunk, azt hittem, hogy másnap elhagy... Azután minden ment a rendes kerékvágásban, egy idő után nem hagyott nyugodni, hogy miért néz el nekem ilyesmiket. Az mondta, hogy azért nem, "mert látja, hogy foglalkozok vele" Ilyen válaszra nem számítottam, de ezek szerint van ilyen is, lányfüggő, ahogy látom. 36/F
2014. febr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!