Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti is úgy látjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti is úgy látjátok, hogy egy őszinte női mosoly jéghegyeket képes megolvasztani?

Figyelt kérdés

Én azt érzem, hogy egy női mosolynak óriási hatalma van - feltéve, hogy tényleg szívből jön és nem csak műmosoly. Rá tudnak venni vele minket a nők olyan dolgokra, amiket amúgy nem tennénk meg, le tudnak fegyverezni, fel tudnak spannolni, lelkesíteni, el tudnak csábítani, meg tudnak hódítani minket vele, megdobbantják vele a szívünket. De el is tudnak bizonytalanítani ezzel.


Nagyon sok dolgot el tudnak a nők érni egy őszinte mosollyal, és ez problémákat is előidéz - sokszor nem tudjuk eldönteni, hogy a mosoly csak egy alapjáraton kedves természet velejárója, vagy ezzel célt akar elérni a hölgy - mondjuk minket akar elcsábítani. Az össze-vissza mindenkire mosolygó nők pedig abszolút a misztérium kategóriába sorolandók:)


Ha egy nektek tetsző nő rátok mosolyog, mit éreztek? Hevesebb szívdobogás megvan? Azt érzitek, hogy nyert ügyetek van nála? Vagy azt, hogy biztos valamilyen érdeke fűződik hozzá, mondjuk hülyíteni akar? Vagy már olyan világot élünk, hogy semmit sem jelent, "színház az egész világ"?



2017. máj. 9. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem mindig mondja a barátom, hogy nagyon szereti, hogy mosolygós vagyok.

De egyébként szerintem általánosan a mosolynak nemtől függetlenül ereje van.

2017. máj. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hááát ez a szöveg már éépen elérte azt a hosszűságot amit semmilyen mosolyért nem olvasnék el!!!
2017. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszabb ***** válasza:
100%
Nekem az égvilágon semmit nem jelent, ha egy nő rám mosolyog.
2017. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon sokszor színészkedek, nem akarok elérni semmit, max annyit, h az illető a lehetőségekhez képest jobban érezze magát. Pl. a nyolcszázadik "Mit adhatok? A számod", és hasonló szellemes beszólásokra fizikai képtelenség őszintén mosolyogni (az első 200-ig ment nálam), de azért úgy teszek, mintha... annak ellenére, hogy az esetek 100%-a visszautasítás, működik a dolog.

Ezzel csak azt akartam mondani, hogy a férfiak sokszor nem érzékelik, hogy mi műmosoly, és mi nem - persze csak ha mi is azt akarjuk.

2017. máj. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja ja bárcsak a Titanicon is több nő mosolygott volna.
2017. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mennyire igaz, amit írsz. Alapvetően mindkét nemnél a mosoly óriási pozitív töltet tud lenni. Bárcsak többet mosolyognánk, de persze csakis szívből, őszintén... Amúgy aki számodra sokat jelent, főleg annak a mosolya az őrületbe tud kergetni (pozitív értelemben) :)
2017. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan mosoly amitől elolvadok, de van olyan ami totál hidegen hagy. Szóval nincs minden női mosolynak hatalma, vagy inkább úgy mondom nem minden férfira van minden női mosolynak hatalma.
2017. máj. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!