Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van, hogy a 20-30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a 20-30 éves korosztályban a fiúk teljesen el vannak szállva maguktól, pedig se agyuk, se kiállásuk, se kinézetük sem egzisztenciális helyzetük nem indokolja?

Figyelt kérdés
Anyuci pici selyemfiúcskái kicsit elszaporodtak világszinten sajnos, és annyira nagy az arcuk a semmire, hogy az már fáj. Ki mondta nekik, hogy ilyen jó pasik? 20 kilók vasággyal, agyilag zoknik, pénzüket anyucitól meg apucitól kunyerálják, hajukat belövik, és nagyon nagy a pofájuk. Mikor változik meg végre megint a férfiideál? Miért lettek ideálok ezek a kis répagatyás félszerzetek? ja, és miért nincs bennük semmi felelősségérzet, férfiasság? 27/nő
2017. máj. 10. 10:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%

Ne aggódj, a kérdésed alapján te sem vagy sokkal értelmesebb, mint azok, akikről írsz.


Négy éve egyedül élek, 70 kiló vagyok, géppel nyírom a hajam, és felelősséget vállalok minden tettemért. Tény, hogy sokan nem, és sok huszonéves el van szállva magától, de nem ők vannak többségben.


23/F

2017. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az olyan korú lányok jobbak...egyre hitványabb generációk nőnek fel, nemtől függetlenül...
2017. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
4%

Hagyjad kérdező, utálkozást fogsz itt kapni csak, mert ez az oldal a gyűjtőhelyük.

Teljesen igazad van, én is ezt tapasztalom, elvétve találni csak normális hozzáállású és értékrendű férfiakat.

Sebaj, nem kell velük foglalkozni, meg kell találnunk azt a pár normálisat, ezeket meg figyelmen kívül hagyni. Majd negyvenévesen, még mindig anyuci csecsét szopva otthon, szüzen, vagy éppen 100- alkalmi kapcsolattal a hátuk mögött rájönnek, hogy nem így kellett volna.

2017. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
34%
Egyetértek veled . Én 18 éves vagyok és férfinak tekintem magam meg katona vagyok. Nem vagyok gatya páva szerzet. És gyáva sem vagyok hanem bátor őszinte kedves. Meg ilyesmi . Nem csak belőlük áll a világ amúgy. Csak azt hiszik nekik jár a csajozási lehetőség meg a Tiv tivi pávagyerek. Ha a katonaságba besorozhatnám őket akkor simán hazafutnak az első sorból és inkább Nike cipő kell nekik meg az ecset haj. Xdxdxdxd
2017. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Lazy Lover ***** válasza:
Gyenge troll kérdés haver nincs ma tanítás?
2017. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

5-ös, nagyon tetszik, hogy katona vagy:) végre egy férfias hivatás:) puszillak, csak így tovább.

Aki azt írta, hogy troll kérdés, az eléggé rossz képességekkel van megáldva, mert hogy én tényleg ennyire csalódott vagyok.

Aki azt írta, hogy én vagyok ronda...az elég nagyot tévedett:)

Köszönöm a válaszokat:) már is jobb kedvem lett:) a kis beképzelt majmoknak meg üzenem, hogy semmivel sem jobbak mint az útszéli ribik, és nagyon égők.

2017. máj. 10. 10:17
 7/34 anonim ***** válasza:
43%
Le tudsz vágni egy élő csirkét és megkopasztod szakszerűen, mint nagyanyáink? Ja értem, hogy akkor leesne a műkörmöd. Igazi férfinak igazi nőt!
2017. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
8-as...vicces, hogy ezt kérdezted! Igen, le tudok. Rendszeresen vágunk csirkét, falun lakom.
2017. máj. 10. 10:31
 9/34 anonim ***** válasza:

És a falu tele "répagatyás félszerzetekkel"? Csak mert itt a fővárosban nem sok ilyet látni.

A csirkevágásért elismerésem, én nem tudnám megtenni. (Enyhén pszichó vagyok és valszeg nem tudnék leállni vele ha a vér szaga megcsapott és ezért próbálom magam távol tartani az ilyentől.)

2017. máj. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
8. Ez azért családfüggő, mert pl. az unokatestvérem apukája felőli nagymamája is mindig panellakásban éltek a városban, nem voltak falusiak, h állatokat tartsanak és zöldségeket termesszenek. Én is csak azért tudok csirkét vágni és pucolni, meg értek 1-2 dologhoz az állatokkal, illetve a termesztéssel kapcsolatban mert volt szerencsém, h 2 olyan nagymamám volt, akiktől ezt még megtapasztalhattam... Sajnos anyumék unokái már nem biztos, h ezt fogják látni, mivel a párom részéről a szülők 100%, h nem fognak ilyen életet élni már, de talán anyumék sem, h állatokat tartsanak és kertészkedjenek... Ez már más világ azért. Néhány városi ember az sem tudja, h a krumpli hol és hogyan terem, nem még a csirkevágás... Úgyhogy ezt azért ne keverjük bele az "igazi női" megnevezésbe. Maximum mint egy plusz! :)
2017. máj. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!