Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai 23-28 éves korosztályban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai 23-28 éves korosztályban is vannak olyanok, akik tényleg komoly kapcsolatot szeretnének és érzelmeket? Mert sajnos egyre kevesebb ilyet látni, hogy ennyire nem fontosak már manapság senkinek az értékek.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én kizárólg komolyat, sose volt kalandom nem is tervezem.

Szeretem a szerelmet és a szexet és akár egy életre megállapodok.

23N


Hogy a férfiaknál , hogy van az más kérdés.

2017. ápr. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nyilván van, én is a komolyat keresem első sorban, de azért meg nem jövök össze mindenféle csajjal csak hogy kapcsolatnak hívjuk de közbe meg nem is szeretem. Szóval amíg nincs meg az igazi addig kalandozok is mert nyilván nem fogok szex nélkül tengődni évekig, de a végcél a komoly kapcsolat olyannal akit szeretek is. 27/F
2017. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Tizenévesen volt két nagy szerelmem (és kapcsolatom), az egyik 1, a másik 2,5 évig.


Közben rájöttem hogy családot alapítani majd olyan durván 30 évesen szeretnék, plusz-mínusz pár év. Addig meg amíg el nem érem azt a kort, nem látom értelmét hogy összejöjjek valakivel ilyen pár évekre, vagy ilyesmikre.

Észre kell venni a nagy trendeket: A házasságok fele 10 éven belül válással végződik. A 30 alatti emberek 90%-a nem tud olyan kapcsolatot mondani, amiben legalább 5 évig lett volna (és az nem is egy élet leélése, hanem csak 5 év). Stb-stb.


Szóval nem áltatom ilyenekkel magam. Majd mondjuk 30 körül megállapodom egy kívül-belül nekem megfelelő, tőlem 5-10 évvel fiatalabb nő mellett, lesz pár gyerekünk (az én fejemben úgy 3 van) és próbálok majd a családjáról érzelmileg és anyagilag is gondoskodó férj lenni, mert szeretném ha a gyerekeim normális, szerető családban nőnének fel.


Azzal meg tisztában vagyok hogy a szerelem nem tart örökké. A párkapcsolatok legnagyobb rákfenéje az, hogy rengeteg ember nem fogja fel hogy a szerelem kb jó esetben is ilyen 3-5 évig tartó dolog. Annak pedig utána a másik felé át kellene alakulnia családi szeretetté, hogy fennmaradhasson legalább addig, amíg a gyerekekből felnőtt embereket nevelnek. Mindenki azt várja hogy még 5-10-20 év után is ugyanolyan őrült szerelemben legyen, mint az elején volt. Aztán amikor még nem kötelezte el magát a család mellett, de újra szerelembe esik valaki másba, akkor ott hagyja a pi csába a családot, csak hogy a tüzelő farka/puncija és a pillangók a hasában újra kielégülésre találjanak.

25/f

2017. ápr. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Voltak kalandozásaim, főleg a nemi életem kezdetekor, de 23 évesen már megállapodtam és azóta is csak egy csajszi létezik számomra, immáron lassan 3 éve, de még mindig ugyan úgy szerelemből szeretjük egymást. 26/f
2017. ápr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak komoly kapcsolatot és érzelmeket keresek.

Amíg ez nem jön össze, addig sincs nekem "kalandozás" sem.


28/F

2017. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontosak a lelki értékek. Hoppáré. :) 29F
2017. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Mert sajnos egyre kevesebb ilyet látni, hogy ennyire nem fontosak már manapság senkinek az értékek."


Most az a bajod, hogy az embereknek egyre fontosabbak az "értékek"? Mert ez a mondat konkrétan ezt jelenti.

2017. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én már nem szeretnék több komoly kapcsolatot, 7 éve férjnél vagyok.

28N

2017. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ÉN ebben a korosztályban vagyok és szinte az összes ismerősöm komoly kapcsolatban van, sőt a többségük eljegyzett, házas.

Azért mert neked nem jön össze nem kell úgy csinálni, mintha a világgal lenne a probléma.

2017. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

9:

De most csak a rövid távról beszéltél.


Ugyanőket kellene megnézni majd, hogy 5-10-20 év múlva (minimum) még azzal az emberrel vannak-e, akivel most is.

2017. ápr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!