Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, milyen tulajdonságokk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie egy férfinak ahhoz, hogy legyen esélye nálatok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 15:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
A legtöbben szerintem nem vezetnek listát erről.
2017. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Természetesen legyen bunkó, agresszív és nagyképű.
2017. máj. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nincs értelme a kérdésnek.

Mit számít,hogy nekem milyen tulajdonságok jönnek be egy pasinál..?Ha elmondom,akkor megpróbálsz olyan lenni??

2017. máj. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ne higgye azt, hogy ő egy meg nem értett, jószívű férfi, miközben ezen az oldolon fröcsög minden nőre és küldi nekik az undorító/szidalmazó leveleket.
2017. máj. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Próbálom összeszedni, de nálam nagyon széles az a skála, amin az ideális férfi mozog. Szóval ezeket ne kezeld kőbe vésett elvárásoknak. Hozzáteszem, a belső terén válogatósabb vagyok, végső soron "az marad mellettem", ráadásul külsőre nehéz mit mondani, mert ami x-nek jól áll, az y-hoz nem passzol.:)


Külsőre:

-ápolt

-nálam ne legyen alacsonyabb

-imádom a kék szemeket (ennek ellenére sosem volt kék szemű párom, szóval ez csak amolyan kis butaság)

-erősebb legyen nálam (ez lelkileg is igaz lesz, itt azt értem, hogy ne legyen vékonyabb a karja, mint nekem és ne legyen puhányabb nálam, ez az én nőiesség-érzésemhez kell, sajnálom:( )


Belsőre:

-tanult (nem muszáj ahhoz értenie, amihez én értek, de tudjon olyat, amiért fel tudok rá nézni, érdekelje valami úgy igazán és lehessen vele művelt témákról is beszélni)

-művelt (műkedvelő, legyen az vers, könyv, színház, tudjak vele ilyen programokat tervezni, nem kell mindent tudnia, csak akarjon belelátni ennek a mélységébe és szépségébe)

-nyitott, érdeklődő (részben az előzőekkel összefüggésben, akarjon tanulni, új dolgokat megismerni, kísérletezni új dolgokkal, legyen kíváncsi arra, ami őt körülveszi)

-határozott(tudja a dolgát velem szemben és az életben is)

-céltudatos (legyenek céljai, valós célok, amikért nap, mint nap dolgozik, ahogy én)

-magabiztos

-higgadt (ne hidztizzen, ne drámázzon, tudjuk megbeszélni azt, ha valami gondunk van és megoldást keresni csaták helyett)

-kommunikatív/egyenes (mondja meg, ha valamit akar, én sem beszélek rébuszokban, ha valamit akarok a másiktól és nem várok csodát burkolt jelzések után, arra(is) van a szám, hogy közöljem/ez arra is vonatkozik, hogy tudjunk beszélgetni egymással, tabuk nélkül, akár a végtelenségig, akkor nem lesz unalmas)

-sokoldalú (én is igyekszem kicsit érteni mindenhez, szeretem a csodabogarakat :) )

-hűséges

-őszinte (nem vagyok az, akitől félni kell, ha megölt valakit, inkább ásom vele a tetemet és megoldjuk, minthogy elhallgassa :D)

-humoros/laza (ez relatív, de ahogy elvárom, hogy a komoly dolgokról komolyan és a maga mélységében tudjunk beszélgetni, úgy azt is, hogy tudjunk lazítani, akár úgy is, mint két haver)

-intelligens (a fentiek ezt szerintem lefedik, IQ és EQ egyaránt fontos)

-megértő (legyen olyan, akinek az ember el tud mondani bármit, nekem is el lehet, én is találok olyan megoldást, ami mindkettőnknek jó, szeretném, ha ez benne is meglenne)

-optimista(vagy legalább realista, tényleg nem szeretem, ha valaki ok nélkül hisztizik mindenen,a világ egy klassz hely, csak észre kell venni)

-kreatív(ágyban, meglepik terén, mindenben, szeretem én is ezt "játszani" és azt is, ha velem játsszák :)) )


Ennyi, és mondom, ez nem elvárás, de ha találok ilyet, akkor azt hiszem, ő lesz a nagy ő.:D

20L

2017. máj. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Csak legyen annyira igénytelen, hogy összejön velem :(
2017. máj. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

- intelligens, művelt, tájékozott, logikus gondolkodású

- udvarias és ismeri az illemet

- magabiztos, határozott, van véleménye a világról

- nem anyupicifia

- hasonlít az enyémre a humora

- tud lelkesedni dolgokért

- tud spontán / játékos és komoly is lenni, amikor szükséges


ami nem kizárólag, de előny:

- mérsékelt (egyes dolgokban konzervatívabb, egyes dolgokban liberálisabb és nincsenek szélsőséges közéleti nézetei)

- agnosztikus nézeteket vall

2017. máj. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Értelmetlen a kérdés, mert a nők tudat alattija a döntő, aminek a működését ők maguk sem ismerik.

Persze vannak szokásos tulajdonságokat amiket leírnak, de nagy valószínűséggel az összes tulajdonsággal rendelkező férfinak sem lenne esélye.

2017. máj. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
8. A kérdés arról szólt, hogy mi rúghat egyáltalán labdába. Senki nem írta azt le, hogy az első ilyen férfinak letolom a bugyim, mert szerencsére azért mászkál Magyarországon jó pér férfi, aki megfelel ezeknek a kívánalmaknak.
2017. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

23-26 eves,185 cm,70 kg. Humoros,kedves legyen. Szeresse a nala kb 10 evvel oregebb noket. Sprintben persze barmikor lenyomom,meg nem is latszik rajtam a kor. Tudjon pm-et irni. ;)

N

2017. máj. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!