Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17-19 éves lányok! Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-19 éves lányok! Járnátok ti egy 15 éves fiúval? Ha nem miért, ha igen, akkor milyen tulajdonságokkal kell rendelkeznie, hogy egy ennyivel fiatalabb fiúval járjatok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A válasz az lesz, hogy nem vagy pedig az, hogy attól függ.

Küldj képet, találkozz velünk élőben és eldöntjük. Bár az osotbáknak számít a féltékeny "barátok" idióta véleménye is.

2011. aug. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én biztos nem járnék ennyivel fiatalabb fiúval. még a velem egykorú(19) fiúk közt is vannak nagyon gyerekek, hát még a 15 évesek közt.
2011. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

hát én 17 vagyok és a fiúm pedig 15:)

nem tudom nekem mindig volt egy ilyen "defektem" hogy a fiatalabb srácok vonzottak, mert akkor meg van az az érzés, hogy én vagyok az idősebb nekem kell felelőségteljesebbnek lennem ilyenek:) szóval akkor kicsit tudok én irányitani:$ viszont az a baj hogy a mostani párom elött ezek a kapcsolatok nem igazán voltak hosszú életűk:S a leghosszabb: 1 hónapig tartott, bár abban benne volt az is hogy most vagyok először szerelmes és eddig még én is éretlen voltam. Vele viszont lassan 8 hónapja töretlenül együtt vagyunk:):)

a tulajdonságok pedig: nézzen ki jol (lehet álszenteskedni hogy nem ez számít de azért valljuk be hogy elsőre csak ez fog meg), tudjon érettférfiként viselkedni ha a helyzet úgy kivánja, de lehessen vele hülyéskedni is és persze a legfontosabbak: szeressen és legyen megbízható.

2011. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A 15 nagyon kicsi, talán viccből.

Később már működhet egy hasonló, kb. 18 után

2011. aug. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Általában a velem egykorú pasik jönnek be, de nem hiszem hogy 4 év zavarna ha jól érzem vele magam, szóval a válasz igen:)

19/L

2011. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok képet küldeni, csak azért kérdeztem, hogy van-e értelme bepróbálkoznom egy 18 éves lánynál aki nagyon tetszik.:)
2011. aug. 31. 21:06
 7/14 anonim ***** válasza:
van, 15 éves vagyok, barátnőm 18, szóval mindenképp próbálkozz be...
2011. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Persze :) a barátom is 15 éves volt amikor összejöttem vele, és én 17 vagyok.

Én mindig is kedveltem a fiatalabb srácokat, és mindig fiatalabb fiúk is próbálkoztak nálam. Habár nekem ő az első komolyabb. Lassan 9 hónapja együtt vagyunk, úgyhogy hajrá (: és sok sikert.

2011. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

"n biztos nem járnék ennyivel fiatalabb fiúval. még a velem egykorú(19) fiúk közt is vannak nagyon gyerekek, hát még a 15 évesek közt."


De persze te sokkal érettebb vagy a korodnál. Tudjuk.

Ha 15 évesen azt látják rajtad, hogy a szüleid milliomosok és téged is tömnek pénzzel, akkor kb. leszarják hány éves vagy, még a 20 felettiek is rád másznak majd.

2011. aug. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
Nem járnék vele semmiképp. Tulajdonképp az ebben a korban levő srácok még nagyon gyerekesek. Tudom hogy sok idősebb srác még gyerekesebb szokott lenni, de mint mindenhol, vannak kivételek. Mindazonáltal én nem tudnék szabadulni a gondolattól, hogy nálam fiatalabb a srác. :/
2011. aug. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!