Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A sminkelés nagysága és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sminkelés nagysága és a külső elvárás között van összefüggés?

Figyelt kérdés
Tehát minél jobban sminkeli valaki magát annál fontosabb a külső egy férfiban?
2017. máj. 10. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Valamilyen összefüggés lehet, de biztosan nem függvényszerű. Esetleg csinálhatsz egy 10ezres felmérést és egy cramer-tschuprov vizsgálatot, ha komolyan érdekel
2017. máj. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

A túl sok smink inkább önképzavarnak tudható be, vagy az illető smink nélkül tényleg nem szép (sorry, but true).


De mint férfi, nem látok összefüggést: volt már olyan

barátnőm, akin egy deka smink sem volt, volt olyan, akire

ráborult egy fél drogéria, és mégis a barátnőim voltak,

annak ellenére, hogy nem vagyok egy adonis.

2017. máj. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a 2-es válaszoló véleményén vagyok, ha valaki túlzásba esik smink terén, ott elsősorban magával van a problémája az illetőnek. És ezek között van olyan aki tényleg önbizalomhiányos, de van aki elhiszi hogy a 3 kiló sminkcucctól szép lesz, az az önbizalomálarca és magasak lesznek az elvárásai.
2017. máj. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem aki nincs kibékülve magával, az nagyobb eséllyel választ látványosan jó megjelenésű párt, hogy kompenzáljon.
2017. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Én magamról tudom mondani, hogy nem. Imádok sminkelni, nekem lassan ez inkább művészet, mint cicomázkodás. Szeretek játszani a színekkel, textúrákkal, árnyékokkal.


Külsőre nincsenek kifejezett elvárásaim / igényeim, vagy minimálisak (ne legyen beesetten sovány, ne legyen szumóbirkózó és ne legyen bodybuilder testalkat, legyen ápolt, ne hordjon szandált zoknival, makkos cipőt fehérzoknival meg kilós aranyfukszot kb.). Az alap, hogy vmit találjak a férfiban vonzónak, hogy összejöjjek vele, de pl. nekem nem fontos, hogy izmos legyen meg magas. Most épp magas párom van, de tetszett már alacsony srác is. Plusz túlsúlyos is párom, de nekem így tetszik.

2017. máj. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!