Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja itt mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja itt mindenki, hogy mennyi szingli szép nő van? Hol vannak ezek a nők? Én vagyok extrém rossz helyen?

Figyelt kérdés

26 éves, sportos, normális srác vagyok, egyedül élek, egy 30 ezres kisvárosban bács megyében.

itt olyan szinten hiány van a 20 as nőkből, hogy elképesztő. Beülök egy pub-ba, egyrészt tele férfivel, másrészt, ha vannak is lányok 16-18 közöttiek. A 20 as korosztály szinte totál nulla.

Plusz ha van is néhány, nyilván hogy a gazdag srácokra buknak, nem egy átlagra mint én.

Írják itt nagyon sokan, hogy márpedig nagyon sok a szingli, szép nő...hol ?

Ok, pesten jártam az elmúlt időbe, és igen! az valami, ott van pezsgés, vannak csajok.

De erre vidéken? pff...

Már hányok szinte ha beülök valahova, és tele van férfival.



2017. máj. 12. 08:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Mert hazudnak. Eleve jóval több a férfi a huszonéves korosztályban. Ehhez még hozzájön az, hogy sokuknak van külföldi pasija (persze még véletlenül sem azért, mert azok gazdagabbak), illetve a legjobban kinéző férfiak több nőt is tartanak egyszerre. Ezek után nem csoda, hogy alig van szingli nő, még Pesten is.
2017. máj. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
párszor buliztam pesten, így vidékiként hogy fennvoltam azért másnak tűnik jóval.
2017. máj. 12. 08:16
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

Pedig sok szingli szép nő van.

Csak épp egy tényleg szép nő 1 okból lehet szingli: A magas elvárások miatt, amiket valszeg sem te, sem a nagy átlag nem tud teljesíteni, különben fix, hogy lenne már mellette valaki. Az is biztos, hogy olyan sor áll nála, mint péntek este a Tesco-s kasszánál, de ha neki 1 sem felel meg, akkor hiába a jelentkezők.

2017. máj. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

#3:

Ezért kell a teskóban az automata kasszához sorba állni! = rosszlányokponthú! :D

2017. máj. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenki írja ezt, általában a nők szokták hangoztatni, akiknek van néhány "csinos,szép" barátnőjük aki egyedül van. Ja és nem a 20-as korosztályból, hanem jellemzően a 30 felettiekből. Ha egy átlagos huszonéves lány egyedül van, az kizárólag a saját döntése. Viszont jó hír lehet számodra, hogy rengetegen liánoznak, szóval bár kívülről úgy tűnik, hogy kapcsolatban vannak, viszont ezeknek a kapcsolatoknak a nagy része laza, simán feladnák, ha egy új, alkalmasabb partnert találnak.
2017. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Hol vannak?

A gazdag pasik mellett

2017. máj. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Költözz akkor Pestre.
2017. máj. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Miert is nem kell nekik faszi?? Tudjanak szelhamoskodni!!! 20 vasat tartani... A 30as nok se szentek. Se erzelmileg se ertelmileg nem erettek egy kapcsolatra. Ezek leginkabb a szep nokre vall. De az atlagos noies nok is ugyanilyenek...
2017. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinalna egy szep, okos lany egy videki kocsmaban?! Keresheted a gyemantot a tragyadombon, csak mi ertelme?

Tudod az ertelmes emberek epitik a jovojuket ennyi idosen, nem egy videki kocsmaban sirnak azon, hogy nincs eleg penzuk, mikozben epp elisszak...

2017. máj. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

építsem a jövőmet és spóroljak, éljek egy ettől is szürkébb életet, hogy talán majd egyszer úgy 50 év mulva lejárnak a hiteleim, és lesz mindenem?

ez azért nem túl vonzó..

2017. máj. 15. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!