Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja itt mindenki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja itt mindenki, hogy mennyi szingli szép nő van? Hol vannak ezek a nők? Én vagyok extrém rossz helyen?

Figyelt kérdés

26 éves, sportos, normális srác vagyok, egyedül élek, egy 30 ezres kisvárosban bács megyében.

itt olyan szinten hiány van a 20 as nőkből, hogy elképesztő. Beülök egy pub-ba, egyrészt tele férfivel, másrészt, ha vannak is lányok 16-18 közöttiek. A 20 as korosztály szinte totál nulla.

Plusz ha van is néhány, nyilván hogy a gazdag srácokra buknak, nem egy átlagra mint én.

Írják itt nagyon sokan, hogy márpedig nagyon sok a szingli, szép nő...hol ?

Ok, pesten jártam az elmúlt időbe, és igen! az valami, ott van pezsgés, vannak csajok.

De erre vidéken? pff...

Már hányok szinte ha beülök valahova, és tele van férfival.



2017. máj. 12. 08:00
1 2
 11/12 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Kisváros az más. Ott kis tulzással mindenki ismer mindenkit.

Járj be kecskemétre ha teheted, ott vannak tánciskolák biztosan. Iratkozz be táncolni. Első rangú terep a lányok megismerésére.


Járj többet össze nagyobb városbeli ismerőseiddel, mozduljatok ott ki. Nincs lehetetlen tudod. :)

2017. máj. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ertelmes normalis ertekrenddel rendelkezo ferfi vagy. Azert nehez talalni neked is. Tehat nem vagy felszines aki csakugy valakivel osszejon mert mukodik a kemia. Ezt a tudatlanok csinaljak. Sajnos a media expanzioja szignifikansan formalja a mai emberek szemelyiseget negativ iranyba, narcisztikussa teszi oket. Ebben a narcisztikus vilagban akik emberi ertekekkel rendelkeznek, ok nehezen talalnak partnert mind a nok mind a ferfiak. De ugye ha szemelyisegben es gondolkodasban is megfelelot talalnak ugyanakkor kulso megjelenesuket pedig nem fogjak tudni elfogadni. Regebben keves ember maradt partner nelkul.
2017. máj. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!