Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nektek milyen frizura...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek milyen frizura tetszene egy férfin?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó, amit állandóan be kell állítani, így viszont nagyon sokszor csak összevissza áll az egész ha ez elmarad és akkor már gázul néz ki.


Vagy pedig egy tök átlagos hajviselet.



2017. máj. 12. 10:26
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
amelyik jobban áll neki
2017. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek van ám haja öcsi.
2017. máj. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én igazából már annak is örülök ha van haja a srácnak. Úgy vettem észre manapság egyre többen és egyre fiatalabb korban elkezdenek kopaszodni. Attól meg rosszul vagyok. Szóval ha van neki rendesen haja akkor én már boldog vagyok:D Azt szeretem egyébként amibe bele lehet még túrni de nem lehet még összefogni. Nem kell nagyon belőni, ne legyen rajta túl sok fixáló cucc mert az se szép. Legyen inkább mindig ápolt, megmosott. Ez a legfontosabb.
2017. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nekem pont ilyen mint amit az utolsó írt, csak ha nincs rajta sok fixáló cucc, akkor nagyon dús, és majdnem olyan mint egy négernek, mikrofonfrizura xd


bár legalább jobb hogy dús, mint a kopasz

2017. máj. 12. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Mikrofon hajjal sajna csak a rovid jo. :(

N

2017. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, csak álljon neki jól. Ha megy az arcához, ápolt és látszik hogy rendben van akkor az már jó.
2017. máj. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!