Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk mit szólnátok egy ilyen...

Fiúk mit szólnátok egy ilyen lányhoz? Tetszene, vagy inkább megijeszt az ilyen haj?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

Bejön nektek, ha egy szép arcú lánynak ilyen a haja? :)



2014. ápr. 2. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az első még elmegy, de a többi komolytalan, és gyerekes
2014. ápr. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy a természetesség nem divat de én mégis inkább azt preferálom.
2014. ápr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene csak kevés ember meri megcsináltatni, meg valahol olyan Ariel-es hiába neki piros volt, lehet még bevállalnék egy ilyen csajt, bár kicsit tinis. Nekem már a barna/fekete ami döntő.

21F

2014. ápr. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor olvastam a kérést azt hittem, hogy minimum afróra gondolsz vagy valami szarul összeollózott frizurára - vagyis a haj alakjára, de látom, hogy itt nem erről van szó, mert nekem csak a hosszú hajú lányok tetszenek.


......

Szerintem a lányok azzal a hajszínnel a legvonzóbbak, amelyikkel festés nélkül rendelkeznének.

.....

De nem ijesztene meg egy ilyen haj, sőt nem is zavarna. Az animék miatt megszoktam és megszerettem a nem természetes színű hajakat is.

....

2014. ápr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a feltűnési viszketegséges csajokat, úgyhogy nekem nagyon nem jönne be.
2014. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tetszik, de csak hozzá illő vagány stílussal, nem olyannal mint a képeken a csajoknak van.
2014. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
borzalmas. egyre több ilyen csajt látok az utcán, kék, rózsaszín és zöld hajakkal, hát kifejezetten taszít. érett, felnőtt nő ilyet nem csinál
2014. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Alapvetően a személyiség számít, de a külső is a személyiség egyik kivetülése.

Elgondolkodnék rajta, hogy miért ereszt ennyi energiát (és nyilván pénzt) abba, hogy hónapról hónapra fentartson egy teljesen természetellenes megjelenést.


Biztosan megvan a maga varázsa de nekem óhatatlanul is egy önmagában mélyen bizonytalan, ezt harsánysággal leplező teremtés képzetét kelti.


Ja meg persze átfut a fejemen, hogy alul a punciját is festi e :)

2014. okt. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nagyon tetszik a színes haj, de én nem festetem, se szineztetem, hanem itthoni olcsó megoldással 'varazsolok'. Krepppapirral szinezem a véget, es leszarom ha valakinek nem tetszik. Üdv: Egy lázadó 14 éves lány:D
2014. okt. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!