Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az gáz lehet velem, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz lehet velem, hogy ez a véleményem a kondiról, és sosem fogom csinálni? Lányoknak a kigyúrt pasik jönnek be?

Figyelt kérdés

Sokáig csináltam a foci mellett, párhuzamosan a kettőt vagy csak az egyiket.

De úgy látom, hogy semmi értelme nincs egy ember életében.


Erő: akkor inkább küzdősport, azokat becsülöm és érdekelnek is, szeretnék valamit tanulni ha lesz lehetőségem rá.


Kinézet, csajozás: Valamiért a csajoknál nagyon jó, van olyan ismerősöm akinek borzasztó ronda feje van, nem is okos gyerek, de mindig összeszed ilyen forintos nőket a diszkókban, pedig szerintem semmi értéke nincs a gyereknek

Szerintem amúgy is túl "mű", ugye a nőknél is a természetes tetszik a fiúknak. Izomban is az a jó, ami pl munkával (favágás, vagy valami házimunka) ér el.


Egészség: Az a mennyiségű táplálékbevitel egészségtelen számomra, nagyon megterheli az emberi szervezetet, amúgy sem egészséges mindig sokat enni. Én híve vagyok a zöldségeknek, gyümölcsöknek, de húst is eszek mellette, tehát fő a változatosság. Akik meg edzenek állandóan csikre + rizs. Meg ezek a különböző turmixok...


Idő: Sokszor mondtam, hogy ha elérem ezt meg azt az életben akkor elkezdek újra edzeni, de igazából nem. Nem nincs rá időm, hanem fontosabb dolgokra van, bármikor szabaddá teszem a délutánom, estém, ha focimeccsem van, ha egy barátommal találkozok, vagy ha mondjuk egy családtag segítséget kér valamiben, nálam ezek az értékek.

Meg hát már azért 10 en X éve focizok, rengetek meccsről beszéltünk a haverokkal már, hogy akkor pl 2012 ben mik voltak.

De arról sosem tudnék beszélni: Hé haver te mennyivel nyomsz fekve? :D


Veszélyes: Sérv, meg minden baj lehet, ha az ember veszíti a határait.


De a nőknek mégsem az ilyen értékű férfiak kellenek.

Bár lehet hogy ez csak a fiatal lányokra igaz (szándékosan nem nőt írok) Mert ugye megnézik a srácot facebookon hány lájkja van, meg hogy úgy néz e ki mint a mai elvárt pasi ideál. Én lehet a múlt évszázadban maradtam még akkor ezek szerint.


24 F



2017. máj. 12. 15:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom, rengeteg fát szoktál vágni, a többire inkább nem is reagálok, mert annyi butaságot összehordtál ide. :D
2017. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

még hozzáteszem ha valamibe időt ölök akkor az a pénz keresés és nem a nők miatt, hanem magam miatt


ezerszer elismerem azt az embert akivel csak a pénzze miatt vannak, mint aki miatt a testével. Vannak ezek a vén "hülyék" Endi papa és a többiek... na de ők azért mégsem olyan hülyék, ha megteremtették maguknak azt az életszínvonalat.

2017. máj. 12. 15:45
 3/22 A kérdező kommentje:
szoktam, kertesházban lakok, azért azt írtam, mert azt speciel szoktam, és dolgoztam egy ideig favágásnál is :)
2017. máj. 12. 15:46
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem szándékozol kondiban edzeni akkor miért érdekel,hogy a csajoknak tetszik-e a kigyúrt férfi.

Elmondtad,hogy neked egyáltalán nem jön be,ennyi.

2017. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan, minek erről kisregény? A fiúk kis része jár csak konditerembe. Te nem. Ennyi.
2017. máj. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt kijelentem, mindig lepontoznak,

de én is ugyanezt gondolom. :D

Annyira monoton és unalmas a kondi, hogy többet ér a csapatos sport vagy akár kimenni futni/biciklizni valami szép helyre.:"D

(Van barátom, mielőtt valaki írna esetleg...)


21/L

2017. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Diavolino44 ***** válasza:
64%
Elloptal egy percet az eletembol..l
2017. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy elfelejted megemlíteni az árnylatokat. Nem csak a lustulás és az agyonizmozott kategóriák léteznek.


Én is járok edzeni, de nem célom az a "Dzsoni Bravó kockahas". Csinálom ameddig jólesik, és az eredmény mindenképp felülmúlja majd a mai állapotot.


Azzal a résszel egyetértek, hogy az erő fontosabb, mint a kinézet, de a kettőt lehet egyszerre is fejleszteni, akkor miért ne élnék a lehetőséggel?

2017. máj. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a nők többségét nem érdekli, hogy mitől vagy izmos. Egy sima hobbi sporttól is lehet megfelelően férfias tested. Sőt, ha van rajtad felesleg az sem számít. Nekem legalábbis fontosabb az arc, utána a magasság és utána a testalkat (ha csak a külsőt nézzük persze).

De írtad is, hogy a gyúrós ronda haverod ilyen filléres nőket szed össze. Gondolom neked nem ezek kellenek, szóval ne panaszkodj. :D

2017. máj. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszed,hogy nem a kinézeteddel van baj,ha nem a mérhetetlen tuskóságoddal?Az ilyen pasik,akiket felvázoltál,általában nem szoktak agysebész csajokat összeszedni,azoknak meg elég az illúzió,hogy meg tudja őket védeni.Legtöbb kondisnak felfújt izma van úgyis.Ha sportolsz,az is meglátszik.
2017. máj. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!