Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság milyen tulajdonságok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság milyen tulajdonságok jönnek meg a huszonéves lányoknak?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta nem sikerül semmilyen épkézláb kapcsolatot sem kialakítanom a hölgyekkel és kezdem azt hinni, hogy bennem lesz a hiba... Én úgy gondolom, hogy jó a humorérzékem, általában sikerül megnevettetnem az embereket. Kedvesnek tartom magam és nagy állatbarát vagyok. Lehet, hogy naivan, de azt hinném, hogy ezek pozitív tulajdonságoknak számítanak.


Az egyik fő gondnak azt érzem, hogy introvertált vagyok, valamint nem nagyon mozgok olyan helyen, ahol lehetne érdemben ismerkedni. (Bulit direkt nem említettem, ott nem lehet normális kapcsolatot indítani) Bár már kezdem magam átnevelni arra a tudatra, hogy az introvertáltság nem "betegség".


25/F


2017. ápr. 12. 21:32
 1/9 A kérdező kommentje:
*jönnek be..
2017. ápr. 12. 21:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem dohányzó, csak kis mennyiségben fogyasszon alkoholt

legyen fontos számára az egészségtudatos életmód mozgással együtt

szeresse a természetet, állatokat

figyelmes, tisztelettudó, önzetlen, ne legyen egoista beképzelt, legyen nyitott, rugalmas, kompromisszumra kész, segítőkész, bármiről bármikor lehessen vele őszintén beszélgetni, hűséges...stb.

2017. ápr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem az nem zavar, ha dohányzik, mert én is azt teszem. Alkohollal azért tudja, hol a saját határa. Ami számomra rendkívül vonzó tulajdonság, ha egy férfi okos, és ezzel nem kérkedik. Persze ehhez párosul a nagyon jó humor.
2017. ápr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szeresse a természetet, az állatokat, a szexet,

legyen figyelmes, humoros, tisztelettudó, hűséges, őszinte, odaadó

a jövőképünk nagyjából egyezzen.

L

2017. ápr. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Olyan aki szeret olvasni, lehet vele beszélgetni pl. Könyvekről, filmekről stb. Legyen kedves, humoros. Átadja a tömegközlekedésen a helyét az időseknek.

Ne igya magát le minden nap, ne drogozzon, ne legyen beképzelt tuskó...Ilyesmik 20L

2017. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, az introvertáltság egyáltalán nem negatív dolog, annak ellenére, hogy mi vagyunk kevesebben :)

Nekem fontos a tolerancia, hogy nyitottan tudjon állni a legtöbb témához, és lehetőleg ne legyen radikális beállítottságú. A jó humorérzék alap, bár kell hogy passzoljon a humorotok, mert például az enyém elég szarkasztikus és utálom, ha valaki kritizálja, akkor szimplán ne nevessen velem, de ne kritizálja... és ez a másik, hogy ha valami nem jön be rajtam, álljon odébb inkább, és ne húzza az agyam. Fontos a kiegyensúlyozottság, hogy érezni lehessen rajta, hogy egyensúlyban, békében van önmagával, ez nagyon jó kisugárzást tud adni. Ami még nagyon vonzó, az az intelligencia, egy olyan férfival nem tudnék mit kezdeni, akit nem érzek egyenrangúnak intelligenciában.

22N

2017. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

27-: helyes arc, szálkás, tökéletes test, jó öltözködés, stílus, egyéniség, humor, határozottság, komolyság, tökéletesség (ez is kevés sokszor)


27+: pénz

2017. ápr. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35+: lehetőleg legyen meg minden végtagja, meg a feje de ha hiányzik valamelyik, az se feltétlen baj
2017. ápr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok nő, de szerintem kezdetnek elég annyi, ha nem akarod egy kalap alá venni az egész ellenkező nemet. A nagyon általános, sablonos dolgokat leszámítva nincs olyan tulajdonság, amely minden nőnek bejön — sem "manapság", sem máskor.

Közhely, de legyél önmagad. Lesznek sokan, akiknek nem fogsz bejönni. Viszont lesz olyan is, akinek igen. Ne igazodj másokhoz, nem éri meg.

2017. ápr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!