Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha mindenkinek más tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindenkinek más tetszik akkor van akinek a kövér férfi kell, van akinek a visszafogott kedves jófiú, van akinek a határozatlan félénk?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen. mert, ha nem tárgyként és kategóriaként kezeled az embert, akkor pontosan tudod, hogy a kövér, a visszafogott és egyebek is rendelkezik, egy rakás más tulajdonsággal is, ami együtt alkotja az embert, aki tetszik.
2017. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Ez a "mindenkinek más tetszik" a legnagyobb kamu a társkeresésben az "add önmagad" után. Minden nőnek szinte teljesen ugyanazok a férfiak jönnek be: magas, izmos, sötét hajú, kék szemű, barna bőrű, férfias arcú, borostás vagy szakállas, nyaktól lefelé szőrtelen, személyiségre rosszfiú, határozott, sőt beképzelt, bunkó, agresszív. Várom a lepontozást azoktól, akiknek szintén ezek a férfiak tetszenek.
2017. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Van. De a nagyon túlnyomó többségnek az tetszik, ami tudjuk mi. Kövér, vagy visszafogott kedves jófiú, vagy félénk fiú annyira kevés nőnek tetszik, hogy ilyet kifogni a lottó 5-össel egyenértékű.
2017. máj. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2-es, komolyan? Barna bőrü, sötét hajú? Az olyanokat cigányoknak nézik.........
2017. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
#4 Többek között pont ezért népszerűek a cigányok és a migránsok a nők körében.
2017. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem úgy tűnik.


Egy barna bőrű magyar fiú


Ui: írtam is már erről kérdést.

2017. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Nemcsak a barna bőr követelmény, hanem minden más is, amit írtam. Ezek közül max 1-2 dologban tér el némelyik nő ízlése, de pl. a magasságot kivétel nélkül minden nő elvárja.
2017. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

"magas, izmos, sötét hajú, kék szemű, barna bőrű, férfias arcú, borostás vagy szakállas, nyaktól lefelé szőrtelen, személyiségre rosszfiú, határozott, sőt beképzelt, bunkó, agresszív. Várom a lepontozást azoktól, akiknek szintén ezek a férfiak tetszenek."


Én is lepontoztalak, pedig nekem nem tetszenek az ilyen férfiak, sőt egyáltalán nem tetszenek a férfiak. Egy dolgot magyarázz el nekem. Ha én egy alacsony, vékony testalkatú, sötét hajú (ez az egy ami stimmel), barna szemű, fehér bőrű, kölyökképű, szakálas (ez is van, kb két hónapja), nyaktól lefelé borotválatlan, visszahúzódó, egyáltalán nem bunkó férfi vagyok, akkor hogy lehet, hogy már két éve boldog párkapcsolatban élek egy olyan lánnyal, aki után rendszeresen megfordulnak a férfiak az utcán?

2017. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Bárhová elmész, a legtöbb férfi, akinek barátnője/felesége van, egyáltalán nem ilyen.


Egy domina típusú, anyáskodó nőnek pl. biztos bejön egy tutyimutyi férfi, akin lehet uralkodni, csak nem ez az általános. Meg úgy az élet egyetlen területén sem előnyös határozatlannak lenni, de mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.

2017. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szóval, aki nem bunkó és agresszív, az már tutyimutyi? Te csak végletekben tudsz gondolkodni?
2017. máj. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!