Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok őszintén, nálatok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok őszintén, nálatok is előfordul hogy csak azért nem tetszik egy férfi mert túl jól néz ki és "Out of your league" kategóriának tartjátok?

Figyelt kérdés
Pl akik olyan jó képűek mint Brad Pitt, vagy ilyen 190 cms Thor, Randy Orton testük van?
2016. dec. 12. 10:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem tetszik, hanem ha ilyen közeledik hozzám, akkor nem hiszem el, hogy nem csak barátot lát bennem, tehát hiába tetszik, lebeszélem magam róla. (pedig aztán volt, hogy még le is smárolt, szóval nem volt kellett volna kételkednem, de érted...)
2016. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Sunshinedoll ***** válasza:
32%
Nah, nekem meggyőződésem, hogy alig van pasi a világon, aki elég jó lenne hozzám, úgyhogy felőlem jöhetnek :D
2016. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálam nem fordult még elő. Csak azért, mert "out of my league" nem fog nem-tetszeni valaki. Max eszembe se jut közeledni hozzá.
2016. dec. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha helyes, akkor tetszik, megállapítom magamban, hogy hú, de esztétikus/helyes/ férfias, de nem kezdenék ilyennel, mert:

-van önkritikám

-az ilyen férfiakra mindig másznak a nők és nem kell nekem ilyen nyűg

-attól, hogy valaki szép kívülről, egy hosszú távú kapcsolatban, ahol megszűnik az újdonság érzése, semmivel sem tud többet nyújtani, mint egy átlagosabb kinézetű férfi

22/L

2016. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem tetszett most egy ilyen srác.

de mindig arra gondolok hogy én neki tuti nem, égő lenne ha bármit is csinálnék, szóval még a leghalványabb jelét sem adom (neki) hogy tetszik nekem.

2016. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fellengzősen hangzik de egy nagyon jó pasi sem biztos, hogy tetszik. Vagyis úgy mondanám, hogy látom a szememmel, hogy jól néz ki, de valamiért nem fog meg. A "túl helyes" kategóriájúnál jobban szeretem az emberibb kinézetet. Inkább sármos férfias és vonzó legyen, mint szép. Biztos valamennyire be is játszik, hogy nem egy kategóriába esünk. Volt már rá példa, hogy tetszettem ilyen srácnak.
2016. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Attól még tetszik, csak azt a gondolatot hessegetem el elég gyorsan hogy ő valaha hasonlóan érezne:D Mondjuk nekem nem éppen az a túl jó kategória amit te írtál, de az mindegy. A lényeg az, hogy külsőre, belsőre tetszik, de nem fogok próbálkozni, mert teljesen esélytelen.
2016. dec. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A tipikus "szép" fiúk esetén én is látom hogy szépek, de nálam esélytelenek. Nem csak azért mert nem egy liga, hanem mert általában hatalmas egoizmus, nyáladzó rajongótábor is jár hozzájuk. Nekem erre nincs szükségem. Mondjuk mivel én sem vagyok szépségkirálynő vagy mert állandóan kapcsolatban vagyok még sosem próbálkozott nálam ilyen.

Nekem az átlagos pasik az ideálom, de ők is olyan ritkák már mint a fehér holló.

2016. dec. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, h nem tetszikk, csak tudom, hogy kellemetlenül érintene, ha összejönnénk, egyszerűen tényleg nem az én szintem. Volt ilyen srác, nem mertem magam beleélni, inkább nyomtam a piros lámpát, kapcsolt, lekopott és végül összeszedett egy nálam jobb nőt, jó páros, szerintem sokáig együtt is lesznek.

Nem tudnám egyébként megmagyarázni, egyszerűen kisebbrendűségérzésem lenne folyamatosan mellette. Azt érezném, h folyton tepernem kéne, h ne legyen gáz, h velem van. Erre nincs szükségem.

2016. dec. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nekem ez olyan, nagyon leegyszerűsítve és képletesen a dolog, mintha kanalat kéne választanom. Hogy mivel is egyem a levesem, mondjuk a következő 10 évben. Kanálból van sokféle kialakítás, anyagában is, díszítésében is. Első körben megállapítja, az ember, hogy ez mondjuk egy fém kanál, szép virágmintás az vége, jó mély a feje, tehát több leves tudsz vele felvenni. Persze az ember szeme megakad az extrém darabokon, csábító az aranykanál, szép míves, motívumos... de hétköznapi használatra nem biztos, hogy jó választás. Lehet, hogy nem kényelmes az embernek a szájába venni, nagyon éles a pereme és vágja az ember száját.


Férfiban is ez van. Nem a legszebb a legjobb választás (vagy nem feltétlen) még egy csomó más dolognak kell passzolnia ahhoz, hogy ez egy működőképes hozzútávú dolog legyen.


Ha szép egy férfi tetszik, de ha nem szép viszont van értékelhető része akkor is tetszik. De ebből nem következik automatikusan, hogy jó lenne párkapcsolatra is (velem).

Illetve vannak olyan férfiak is akik ideálnak számítanak, de nekem olyan mint egy dávidszobor. Látom a szépségét, de nem tud semmi szimpátiát kicsikarni belőlem.

2016. dec. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!