Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 28-30 éves férfinak mennyi az a havi megtakarítás Magyarországon, amivel már megfelel a legtöbb nőnek?

Figyelt kérdés

Direkt megtakarítást kérdeztem, nem fizetést, mert akkor elég hülye számok jönnének ki. És direkt azért hangsúlyoztam Magyarországot, hogy nehogy jöjjenek itt sokan azzal, hogy "én 600 ezer nettót megkeresek" aztán kiderül, hogy... Münchenben.. (ott ki nem keres annyit? tán egy csöves..)

Vagy ilyenek is kiderülhetnek, hogy 200 ezer forintot keresek... Budapesten éjszakai 12 órás melóval, de ebből még lejön 120 ezer a lakhatásra és a megélhetéssel együtt nem marad semmim. Az ilyen válaszokat is kerüljük, mert ez röhej.


Szóval akkor mennyi az a havi szintű magyar bérekkel számolt megtakarítás, amit a legtöbb nő már korrektnek tart egy 28-30 éves férfitól? (Lehet az ingatlan hitelbe törlesztő részletben vagy autó lízingben, a lényeg, hogy haladjon előre az élete)


2017. máj. 14. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

A rizsát nem olvasom el, mivel úgyis tudom, hogy provokatív és szánalmas, a kérdésre válaszolok:


NINCS ILYEN!!! Mert:

1. van aki 25 éves koráig felsőoktatásban tanul

2. van, aki rossz helyre született

3. miért az anyagias csajoknál akarsz próbálkozni? miért hiszed azt, hogy csak a pénz a fontos az életben?

4. ha azt írom, hogy 5 millió, és ha neked nincs annyid, akkor most elkezded megásni a sírodat?

5. kérdés az, hogy mit dolgozol és hol


szóval eleve értelmetlen ez a sz..rság.

2017. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerinted éves számlatömbbel járnak a csajok randizni? Kikérik a földhivatalból a tulajdoni lapokat, hogy mennyi ingatlanod van, meg utána mennek a bankos ismerőshöz, hogy mennyi a megtakarításod?

Nem a pénzéhes ibancokat kéne normális nőnek tekinteni, hanem a tényleg normális, aranyos lányokat, na ők meg pont leszarják, hogy te 200-at, vagy 300-at keresel.

2017. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%
Én magyarországon keresek 600 ezret, de a megtakarításom gyakorlatilag nulla, pár tízezer forint havonta, mert a nagyrészét eliszom, elbulizom és elk***rvázom.
2017. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

kit érdekel?


amelyik csaj megkérdezi első randin vagy ismerkedés első fázisában, hogy mennyit keresek, azt otthagyom köszönés nélkül!



Pénzhajhász r**ncokat meghagyom a pénzes felszínes gyökereknek!

2017. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként fontosnak tartom, hogy legyen megtakarításom. Mikor a páromat megismertem, csak azt tudtam, hol dolgozik, és hogy emiatt valszeg hasonló a fizetésünk is. Aztán néhány hónap után adódott egy szerencsétlen helyzet, szükségem volt azonnal 80 ezer forintra, de a pénztárcám véletlen a tesóm kocsijában maradt, benne a bankkártyámmal. Megkértem a barátomat, hogy segítsen ki, az összeget azonnal át is utaltam volna neki (hétvége volt, így csak másnap kapta volna meg), de sajnos nem volt ennyi "megtakarítása". Ettől függetlenül együtt maradtunk, és ma már együtt élünk, szóval nem ezen múlik.
2017. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Akárhogy is fröcsögnek a válaszolók...azért van itt egy alapvető dolog. A nők már x100 éve dolgoznak meg sok a feminista meg lány lány páros meg a karrierista nő de a nőkben igenis benne van egy alap ösztön, olyan pasit keresnek aki melett kényelmes nyugodt életük lehet és az utódokat(anya ösztön része) létbiztonságban nevelgethetik. Durva példa de az állatvilágban is az erősebb kutyával fog párosodni a szuka ahogy szokták mondani. Sok nő mondja a pénz nem számít...és talán éhezni fog csövezni fog fázni fog inkább minthogy étteremben egyen villában lakjon fűtött szobában? Na ugye hogy nem. Választ nem tudok kérdésed kifejtését se teljesen értem. Max hülyeséget írok ma már elvárás egy üzembiztos autó és egy bérházi garzon lakás (panelban 1 szoba konyha) 30 fölötti pasitól ennek a fenntartása és egyéb szükségletekre elköltendő pénz melett 50... el tudd vinni héten egyszer vacsorázni vagy szórakozni vagy kirándúlni vagy moziba vagy.... ja és legyen kondi bérleted
2017. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Itt vagyok én, az első fekete bárány, aki fontosnak tartja a megtakarítást. :) Valamiből el kell indulni a közös életben és nem szerencsés, ha csak én tudok félretenni ennek érdekében. Nem mondanék összeget, mert nem ez a lényeg, hanem az, hogy ne tapsolja el minden jövedelmét, amint a kezébe kapja. Mutasson hajlandóságot arra, hogy menekülne ő is az albérletből.

Mérnökként dolgozó nő vagyok, magyar viszonylatban a koromhoz és munkatapasztalatomhoz képest viszonylag jó bérrel. A párom is mérnök, nagyjából én is sejtettem, hogy kb. hasonlóan keres, mint én.

Miért fontos ez nekem? Mert tanultam 6 évet a felsőoktatásban azért, hogy az lehessek aki. És ez most nem egy egós köcsög megnyilvánulás, hanem tényleg feláldoztam a húszas éveim felét arra, hogy tanuljak és jussak valamire. Azért tettem, hogy ne fájjon a fejem azért, hogy mit fogok enni hó végén, ne okozzon problémát beülni egy étterembe olykor, avagy kiugrani egy-egy városnéző hétvégére valahova külföldre, elmenni nyaralni, stb. Én ezt megtudom adni magamnak és baromira rossz érzés lenne, ha a párom miatt kellene ezen dolgokról lemondani. Nem szeretnék eltartani senkit és én sem szeretném, hogy eltartsanak, egyszerűen csak megszoktam egy életszínvonalat, amit szeretnék fenntartani és ez szerintem a legtöbb diplomás, dolgozó nővel így van. A kérdés csak az, hogy ki milyen életszínvonalat szokott meg, avagy kíván fenntartani, az mennyire reális és ebbe mekkora energiát kíván befektetni.

2017. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

#6

én nem fröcsögök, csak simán nincs szükségem egy élősködő koloncra, aki még vissza is pofázik :)

Régen legalább ebben a fajta viszonyban volt valamiféle igazságosság, a férfiak eltartották a nőket, cserébe a nők adták a puncit és hallgass volt a nevük, amit a férfi mondott, az volt a diktátum, és kész.

Érdekes módon, ahogy írtad is, a feminizmus odáig nem jutott el, hogy a nők ne azt nézzék, hogy kin tudnak élősködni, ellenben már egyenrangú félként bele akarnak ugatni mindenbe.

Na és ez az, amit én viszont nem viselek el.

Ezért k***rvázok inkább, ott a pénzemért megkapom, amit akarok, és csak azt, amit akarok, nem kell elviselnem a sok idegileg kiborító női műsort, mint a "fájafejem", a "képzeldmitmeséltakolléganőm", a "miértvettélmármegintegyújhorgászbotot", a "merrevoltálmármeginttegnapeste", a "miértnemegyünkelvacsoráznimáregyet", és társaik.

De amúgy nem vagyok hímsoviniszta. Sőt, egyenrangúság-párti vagyok. Ha lesz egy olyan nő, aki pontosan annyit belead anyagilag a kapcsolatba, mint én, akkor attól majd el fogom viselni a női rigolyákat, annak majd lehet véleménye és lehet beleszólása a dolgokba, és tisztelni és becsülni fogom a véleményét.

De érdekes módon a nők nem nagyon igyekeznek, hogy kifizessék mindennek a felét, sőt, konkrétan megsértődnek ezen.

Viszont ha én fizetek, akkor én is diktálok. És ha nem tetszik, mehetnek a francba.

2017. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
7-es, szerintem ez teljesen érhető. Egyáltalán nem vagyok fekete bárány, hiszen te már letettél valamit az asztalra, és igen, ezt jogod is van elvárni. Szerintem senki nem arra a helyzetre gondol, amit te képviselsz. A legtöbb ember ilyenkor azokra a nőkre gondol, akik semmit nem csináltak az életben, mégis elvárják a luxust, na őket kell kerülni, és az a baj, hogy sokan ilyennek azonosítják be a többi nőt is, ami nem reális. Viszont még egyszer mondom, ne vedd magadra ezeket, te egy céltudatos nőnek tűnsz, az meg becsülendő. Viszont gondolom te se szakítanál azért a pároddal, emrt mondjuk 20 ezerrel kevesebbet keres, mint te, a kérdező meg már szinte ilyenekre ment rá, ezért tartottam hülyeségnek a kérdést.
2017. máj. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt kihagytad, hogy mi van, ha valaki örökölt. Lakást, pénzt, és nem kell spórolnia, vagy elverheti pont a havi fizut, maradnak a milliók, kötvények a helyükön.
2017. máj. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!