Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet barátnője egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátnője egy olyan pasinak aki nagyon nem tud tájékozódni? Összejönnétek ilyen pasival?

Figyelt kérdés
2017. máj. 15. 07:16
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha jól nézel ki, akkor lehet. Ha nem, akkor pedig amiatt nem lehet, és akár arra is foghatják, hogy nem tudsz tájékozódni.
2017. máj. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én ismertek 2 ilyen fiút, eléggé idegesítő, de nem kizáró ok.

Általában nem tudtam megértetni velük, hogy kell eltalálni a találkapontunkra, hanem megálltak egy nekik ismerős helyen, hogy menjek értük.:) Inkább várnak 2 órát, de menjek értük.:)

Ez pl. akkor nem működik, amikor később jönnek egy programra, amin én már ott vagyok.

2017. máj. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
1: A kérdés az volt, hogy összejönnél-e velük. Amennyiben fiú vagy, a kérdés nem neked szólt!
2017. máj. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én pasim is ilyen, gps-sel is eltéved, de ettől még szeretem. Nem ez az erőssége, ez van. Én jól tudok tájékozódni, kiegészítjük egymást :) Másban nem ilyen ügyetlen szerencsére.
2017. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez, mit takar? Én, ugyanabból az ismert körforgalomból, 50-60 alkalommal rossz helyen megyek ki. Nagyon rég, egy kisvárosba lakok, de lazán eltévedek. GPS mondhatja nekem, hogy balra én lazán elkanyarodok jobbra és hasonlók. Ettől még nagyon jó párkapcsolatom van. Az a szerencsém, a párom nem olyan nagydarab, hogy rajta is eltévednék.
2017. máj. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kezd el hisztizni emiatt, akkor nem kizáró ok.

Párom vidéki, Pesten a mai napig eltéved, pedig már évek óta élünk itt. Eleinte mindenhova kísérgettem, megtanítottam, hogy buszok és menetrend és mi hol merre, ezzel nincs gond.

De mikor olyan helyre beszéltünk meg találkozót, ahol előtte már tucatszor várt, és ennek ellenére képes eltévedni az aluljáróban, és én vagyok a hibás - pedig csak annyit kellett volna tennie, hogy ott marad, ahol leszállt a buszról... Nos, egy ilyen példánál pl. nagyon csúnyán összevesztünk.

Azzal, hogy nehezen tájékozódik, nincs baj, de ha mindenki hülye csak ő a helikopter, akkor nem kell ilyen pasi.

Párom szerencsére legalább a fontosabb csomópontokat megtanulta ennyi idő alatt, bár ha ismeretlen helyre kéne mennie, továbbra is tutira eltévedne. :) Tényleg nem értem, miért ciki a pasiknak utcatáblát, térképet olvasni, meg megkérdezni az első szembejövőt.

2017. máj. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
# 6/6 Meg kérdezni az első szembejövőt? Én, próbálkozok, de volt olyan, hogy szépen köszönök és kérem segítsen. Na és a tizedik megszólított is úgy nézett rám, mint egy ufóra. Látszott rajtuk, valami hátsó szándékot sejtenek a megszólítás mögött.
2017. máj. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7: Városban ez köntörfalazásnak és hátsó szándéknak számít.

Ha utcát keresel, akkor röviden!

"Legyen kedves, hol a Szigony utca?"

"Szia, merre van a ..."

2017. máj. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Miért ne lehetne? Visszagondolva fogalmam nincs, az előző párjaim mennyire tudtak tájékozódni, mert lesz-rtam. :D Meg én is elég jól tájékozódok, nem ilyenekre figyelek lol.
2017. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7 Az utánad válaszolóval értek egyet, sajnos idefent tényleg muszáj lényegre törni. Ha úgy kezded, hogy "bocsi, zavarhatlak", "lehet egy kérdésem" és hasonló köntörfalazások, akkor mindenki sikítva menekül, hogy jehovás vagy, hubbard-hívő, csóró hajléktalan, alkesz, vagy csak simán perverz alak.

Nem mondom, hogy ez jó, hogy ilyenek az emberek, de ezt egyedül senki nem fogja megváltoztatni. :) A "bocsi hol az xy" típusú kérdésekre azért jobban megtorpannak az emberek. Én legalábbis tuti. :)

2017. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!