Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 év alatt könnyebb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év alatt könnyebb egy nőnek párt találni de 30 felett már egyformán nehéz mind két nemnek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 06:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
A jó nőknek sosem nehéz párt találni.
2017. máj. 16. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1. De mivel egy jó nő hozzá hasonló jó pasit akar és eleve több a jó nő mint a jó pasi
2017. máj. 16. 07:06
 3/17 anonim ***** válasza:

hát én ismertem jó nőt, akinek 1 évnél hosszabb kapcsolata sosem volt.

Azóta már nem annyira jó nő, a modora ha lehet, még borzalmasabb.

Aki meg normális, szerintem tökmindegy hogy néz ki, képes bármilyen kapcsolatot fenntartani.

2017. máj. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Jó nőnek és jó pasinak (és itt nem csak a külső adottságokra gondolok) sosem nehéz párt találni, sem huszonévesen, sem harminc, sem negyven.

Aki kevésbé jó "adottságokkal", rendelkezik, már kicsit nehezebb, de nem lehetetlen, ha tesz érte és reális elvárásokkal keresi a társát, előbb-utóbb meg fogja találni.

2017. máj. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
58%
Egy átlagos vagy csúnya nőnek kortól függetlenül sokkal könnyebb párt találni, mint egy átlagos vagy csúnya férfinak. Egy jóképű férfinak pedig kortól függetlenül könnyebb, mint egy szép nőnek.
2017. máj. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
valahogy meg kell mutatnod magad, és fiatalabb korban jobban adja magát a lehetőség, hogy ide-oda menj. meg lehet találni persze később is.
2017. máj. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Pár éve, mikor elváltam 10+ év házasság után, én is azt hittem, hogy 30 felett, jobb napokon is csak átlagos külsővel, két gyerekkel, nem kellek a kutyának se. Legfeljebb 60+ vén pervezeknek egy menetre.

Sose voltam az a bulizós fajta, a társkereső meg olyan ciki.

Ehhez képest pár héttel később már kezdtek bepróbálkozni ismerősök, kollégák, akik tudták, hogy egyedülálló lettem. Nagyon meglepődtem.

Egy pár hónappal később ismertem meg a páromat. Addig is volt pár randi, se semmi komoly. Ráadásul ilyen helyes pasim szerintem még sose volt. Nálam két évvel fiatalabb. Azt se mondhatjuk, hogy "lejjebb adtam az igényeimet".

Úgyhogy a saját tapasztalataim alapján azt mondom, hogy egy nő mindig talál kapcsolatot, ha akar. Szexre bármikor, de komoly kapcsolatra se nehéz.

Nem tudom, férfiakkal mi a helyzet. De én elhiszem, hogy tényleg nehezebb nekik párt találni.

2017. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7. Vagy kamu és pasi vagy és provokálsz vagy nagyon átlag feletti lehetsz ugyanis csomó átlagos 30 feletti lány akar tőlem valamit pedig átlag alatti vagyok
2017. máj. 16. 09:35
 9/17 anonim ***** válasza:
96%

Mai 30-as kérdés letudva.

Vajon mindig remegve várja az újabb napot, hogy újrafogalmazhassa? Milyen kalandos élet.

2017. máj. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kamuzik a 7-es. Én szinte ugyanazt írhatnám le mint Ő. 40 évesen kb. ugyanúgy válogathattam a pasik között - egy gyerekkel- mint huszonévesen, függetlenként.
2017. máj. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!