Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nyugat-Európában a jobboldal...

Nyugat-Európában a jobboldal tolódott nagyon balra, vagy csak mindkettő egyformán liberális lett?

Figyelt kérdés

Több külföldi ország politikáját tanulmányozva, arra a következtetésre jutottam, hogy a jobboldal és a baloldal között alig van különbség.

Más a máz, a szín, meg van 1-2 eltérés a programban.De, nincsen nagy különbség.


Olyan, mintha a jobboldal és a baloldal összetolódott volna és ugyanaz az elit lennének.


Például Svédországban, volt pár évig jobboldal, de olyan volt, mintha a baloldal kormányzott volna tovább.Ugyanúgy volt migráció, "diverzitás" genderizmus meg egyéb marhaságok.



2017. márc. 15. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Ugye azt vágod, hogy jobboldalon nem újdonság az, hogy valaki liberális? Csak nálunk lepődnek meg ezen.

Jó, amikor a proli eldönti "tanulmányozás" után, hogy az bizony baloldali kormányzás. Öröm olvasni ezeket.

2017. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A bevándorlóbarát hozzáállást hadd ne soroljuk jobboldalra.


Ennyi erővel a kommunizmust is tolhatjuk jobbra.

2017. márc. 15. 16:27
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

"A bevándorlóbarát hozzáállást hadd ne soroljuk jobboldalra."


Attól, h vki nem gyűlöli más nemzetek fiait, még lehet jobboldali.

2017. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csúsztatsz, két külön dolog a gyűlölet és az ha egyszerűen ellenzik a bevándorlást
2017. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Én viszont úgy vettem észre, h aki ellenzi a bevándorlást az általában nyers gyűlöletből beszél. Biztosan van kivétel, de többséget a gyűlölet vezérli, amikor a bevándorlókat pocskondiázza.

De szerintem ezt te is tudod.

2017. márc. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyik se

1, ők tudják értelmezni ezeket a fogalmakat

2, ők képesek gondolkodásra is


ennyi

2017. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, távolról nézve összemosódhat a kettő.
2017. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!