Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudja sok férfi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudja sok férfi, hogy olyan sok rendes férfi van a társkereső oldalakon?

Figyelt kérdés

Sok olyan hozzászólás érkezik ide hogy mennyire sok rendes férfi a van a társkereső oldalakon, csak a nők észre sem veszik őket hanem a bunkó Casanova pasikhoz mennek.


Netán ezek a felhasználók ismerkedtek nőként ott? Találkoztak beöltözve férfiakkal stb, vagy miből gondolják hogy a férfiak átlaga rendes normális a társkereső oldalakon?


2017. máj. 16. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Miért nem kérdezed meg őket személyes üzenetben?
2017. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem van egy olyan becsavarodott csúnya pasi ismerősöm aki már hobbi szinten űzi a női profilokkal való ismerkedést és a rengeteg pasi szívatását. Neki már van vagy 30 kamu női profilja.

De amúgy sok normális férfi is felregisztrált már nőként és megnézte a másik oldalról is, hogy mi a helyzet, szerintem nincs abban semmi ha csak kíváncsiságból csinálsz egyszer egy női kamuprofilt, és nem szórakozol más férfiakkal csak megnézed mennyien írnak egy nőnek.

2017. máj. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2. De abból leszűröd milyen ember, lehet szex után eltűnik az a normális pasi vagy randin látsz fura agresszív viselkedési -formát..
2017. máj. 16. 22:38
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Rendes = kétségbeesett, aki a kutyának sem kell.
2017. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Én mikor fent voltam, akkor biztosra vettem, hogy legalább egy igazán jóarc fas.zacsávó van az oldalon. Hölgyek viszont ezt nem gondoták így, tényleg 😃
2017. máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Magukra gondolnak ilyenkor. Magát rendes férfinek tekinti még az is aki nem az. Saját magáról hajlamos elfogultan gondolkodni az ember. :)
2017. máj. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Mert tudom, hogy milyen ismerőseim társkeresőznek.


90% normális férfi, jó munka, pozitív jellem, 10% meg csak a szexre hajtó általában már nős (1-2 olyan aki gyakorlatilag lyuk-lyuk elven minden csajt bepróbál, a többi azért ügyesebb).



Érdekes módon a 90%-nak kb semmi babér nem terem, rendben, egyik sem tökéletes, ki kopaszodik, kinek van némi hasa, stb, de a nők sem top modellek, akiknél próbálkoznak.

A10% egy részének jól megy, van aki a feleség és 3 gyerek mellett egyetemista lányokkal múlatja rendszeresen az időt, egy részük meg csak szeretné.


Nos, ez alapján gondolom, hogy sok fent a normális férfi, viszont nagyrészük gyakorlatilag láthatatlan, már egy fizikai randit is sikernek fog fel

2017. máj. 17. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7. És ismerkedtél is ezekkel a férfiakkal? Azért más egy férfi ismeretségbe barátba és egész más párkapcsolatokba.

Nekem is csomó rendes normális barátom van de tudom hogy kapcsolatra alkalmatlanok különböző okok miatt

2017. máj. 17. 06:51
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Mert magukra jófej férfiként tekintenek, és ezt kiterjesztik általánosan is.. Ebből is látszik, milyen ostobák.
2017. máj. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#4: kiegészíteném azzal, hogy önámító, nőgyűlölő, manipulatív, passzív-agresszív.
2017. máj. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!