Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ismerkednétek olyan férfival, aki sorozatos tragédiák, betegségek miatt szinte mindenét elvesztette, de kitartóan dolgozik rajta, hogy teljes életet élhessen?

Figyelt kérdés
Amúgy jól nézek ki, becsületes, kedves vagyok. Most nincs házam, kocsim, munkám, de dolgozok rajta.Nem itt és most akarok ismerkedni, hanem ha talpra álltam. De egyáltalán van esélyem a "befutott" férfiak mellett? Van olyan nő még, aki értékeli a kitartást, élni akarást, és nem a készbe akar beleülni?

2017. máj. 17. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Fogják írni hogy igen, de valójában nem, a nők a már kész tutiba szeretnek beleülni.
2017. máj. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Mi is úgy kezdtük, hogy semmink sem volt, úgyhogy nem lehetetlen ilyen párt találni.

Az más kérdés, hogy mi alapból indultunk a nulláról, mindketten nagycsaládból érkeztünk, a szüleink nem tudtak megtámogatni lakással, pénzzel, taníttatással. Nálad a lelki tényező is kérdés. Mármint hogy mennyire tört meg a múlt és a negatív események.

2017. máj. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Ismerkedj fiatalabbakkal. Ők még nem annyira várják el az ilyesmit, de gyakran értékelik a lehetőségek meglétét, meg az ambíciót.

Olyan 20 körül van a váltás a legtöbb nőnél, tapasztalataim szerint. Onnantól már kifejezetten negatív, ha nincs semmid.

2017. máj. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A legrosszabb ***** válasza:
1%
Majd ha már felépítettél egy minibirodalmat, akkor esetleg szóba jöhetsz náluk, addig meg esetleg másodhegedűs lehetsz, ugyanis amíg te építgetsz, tervezgetsz, napi 14-16 órákat hajtasz, mint az állat a közös jövőtökért, addig valami tehetős alfa fog napi szinten beleélvezni a közös ágyatokban, aztán ha megunja a fejedet, viszi mindennek a felét "én is beleadtam" címmel. Szóval egyiküket sem fogja érdekelni, hogy ki vagy, mi vagy, amíg nincsenek meg az alapok, s nem szánsz rájuk a figyelmedből napi 25 (!) órát (ugyebár rengeteg szakításnak is oka az, hogy kevés időt töltenek együtt a felek, mert mindketten sokat melóznak), persze kivétel ez alól, ha baromi jól nézel ki és mellé még kicsit taplóbb is, ilyenkor elég sok minden el van ám nézve.
2017. máj. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kérdező vagyok, mindhárom választ köszönöm!Miután újra megteremtettem nulláról az egzisztenciámat, nagyon meg fogom válogatni, hogy kivel osztom meg!
2017. máj. 17. 10:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonlo helyzetben. Küzdenem kellett az eletemert es mellette majdnem minden mast elveszitettem. A jövömet, a karrieremet lenyegeben a megelhetesemet. Vegül ra kellett jönnöm, hogy igazabol csak az idö ertek es mit kezdesz vele, amig van ra lehetöseged. Szerencsere szüleim es barataim mellettem voltak, különben valoszinüleg teljesen összeomlottam volna.


6 eve voltam ezen a melyponton es akkor ismerkedtem meg egy gyönyörü, kedves, törödö, okos, viccestb. lannyal, akivel azota is együtt vagyunk. Azota ujra talpra alltam, nem csak egeszsegemet tekintve. Jo erzes tudni, hogy kedvesem nem azert van velem, amit elertem, hanem valoban a szemelyisegembe kellett, hogy szeressen, mert semmi mast nem tudtam akkor felmutatni.

2017. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben számít, hogy hány éves vagy és milyen korosztályú lányok érdekelnek. Egy 30 feletti gyermektelen nőnél fontos, hogy legyen állásod és legalább egy saját albérletet ki tudj fizetni. Fontos és értékelhető tulajdonság a kitartás, persze csak akkor, ha van is látszatja. Némely pasi ismerősöm is ilyen kitartó, kísérletezgető típus, mindig csinál valamit de soha nem jön össze nekik semmi, mert túl hülyék az élethez.

Ha fiatalabb vagy, nem jelent gondot szerintem. Én is úgy ismertem meg az akkor 25 éves barátomat, hogy a szüleinél lakott és épp nem dolgozott, viszont láttam benne a kitartást, tetszett az életfelfogása, és mivel még nem terveztem gyereket az elkövetkező minimum 5 évben, ezért egyáltalán nem érdekelt, hogy nincs semmije. Most már van munkája (nem a legjobb) és autója (szintén nem a legújabb), de halad előre és ezt nagyon tudom tisztelni benne.

2017. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Személy szerint nagyra értékelem a hozzáállásod, magam is a nulláról építettem fel az életem így tudom, mennyi akaraterőre és kitartásra van ehhez szükség. Senki nem pakolt alám semmit az életben, soha nem ültem be a készbe (irtózom a gondolatától is), sokat küzdöttem azért, hogy ott tartsak, ahol vagyok és erre egyébként büszke is vagyok. Kicsit inkább a másik végletbe hajlok, nagyon nehezen kérek segítséget, minden problémámat igyekszem egyedül megoldani. Talán pont ezért nálam nagy előnyben vannak a hozzád/hozzám hasonló karakterek, a férjem is ilyen kitartó személyiség, egyébként hasonló helyzetben volt, mint te most, amikor összeismerkedtünk. Szóval személy szerint igen, ha szingli lennék, abszolút ismerkednék ilyen férfival.
2017. máj. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnis nagyon rossz tapasztalatom van ilyen férfiakkal, az első párom ilyen volt, szerettem, segíteni akartam neki, de nagyon csúnyán kihasznált, átvert, maradandó lelki sérüléseket okozott, úgyhogy nem valószínű, hogy újra bele mernék kezdeni egy instabil emberrel ilyesmibe.
2017. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én akkor ismertem meg a párom, amikor padlón volt. Segítettem neki, most is segítek, ott vagyok, ugrok én, ha belefárad. Megérte, sokat letett az asztalra, de ő ilyen típus.
2017. máj. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!