Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkereső oldalakon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkereső oldalakon miért 95%-ban csak a férfiak fizetnek, a nőknek miért ingyenes a jelenlét?

Figyelt kérdés
Saját 4 éves tapasztalatomon alapul, a 10 magyar legnépszerűbb társkereső oldalát vettem alapul. Alaposan szemügyre vettem ezeket az oldalakat és funkcióikat, szolgáltatásaikat. Nőként és férfiként is regisztráltam (support-tal is felvettem a kapcsolatot, érdeklődtem). Összesítettem a tapasztalataimat és azok után jutottam a fenti következtetésre.

2017. máj. 17. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Mert a nők rogadtul elnyomják a férfiakat évtizedk óta.
2017. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Mivel akkor még az az 1-2 nő sem lenne fent. (Vegyük ki a nők közül a kamuprofilokat, az üzleti lehúzásra készült profilokat és a buliban heccből készítetteket is).


De én sem érzem ezt tisztességesnek, nem szabadna nemiség alapján különbséget tenni. Mindenki felé megalázó a dolog.


Férfi felé: "Fizess ökör, fizess barom, ezért vagy!"


Nő felé: "Te ne fizess, majd fizetsz a reklámértékeddel hahaha, jó leszel csalinak az oldalnkra, végül is csak eszköz vagy, ezért vagy"


Gusztustalan.

2017. máj. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
63%

Mert meg igy is alig van valodi, aktiv nöi felhasznaloja ezeknek a portaloknak.


Ha kiserleteztel, valoszinünek tartom, hogy a valodi nemedet megadva meg a sok kezdemenyezesedre is alig erkezett valasz, a nöi profilodon pedig eleg volt 1-2 nem teljesen visszataszito kep es mar el is kezdödött az üzenet-zapor.

2017. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%

Azoknak a férfiaknak éri meg társkeresőkön lenni, akik nem pubertás, sablonstílusban kezdik az ismerkedést, hanem maximálisan odafigyelmek a másik félre, s nem ezzel kezdik:

- "Szia. Cseréljünk képet",

- "Szia, már adom is az e-mail-emet", majd e-mail-ezés után pár perccel: "már adom is a viber-emet", "facebook-on jobb lenne", "de mégis a skype-on jobb lenne folytatni". Megkérdem miért, erre a válasz: hát csak úgy.

- nő szól előre, hogy duci, srác válasza erre már az elején: "Mennyire duci???", "küldj képet magadról", "jaj, ezen a képen nem látszól jól, küldj egy másikat", "jaj, ez sem jó, egy másik fotót küldj, de minél hamarabb". Fotóküldés után 5 percre: "mikor és hol találkozunk?"

Srácok, ilyen olcsó sablonszöveggel, érdeklődés hiányában nincs miért fenn legyetek társkeresőkön, főleg nem pénzért.

2017. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sőt még azt is hozzáteszem, hogy csak foglaljátok a helyet és mások idejét, miközben sokkal normáliabb férfiakkal beszélhetnének a csajok.
2017. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

#4


Ezt cáfolnám, mivel úgy veszem észre, hogy a hosszas levélváltásokra (semmi ilyen nem volt benne, mint amiket írtál), eddig következetesen eltűnéssel reagált a másik (női) fél.


Szóval, sajnos nem jelenthető ki, hogy ez a hosszas levelezési módszer jobb lenne. Bár én eleve nem tudom az általad rossznak ítéltet sem követni (primitívnek tartom), szóval marad az egyik Dickens regény címének szavai nálam: "Szép remények".

2017. máj. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6-os: ok, megértelek akkor, ha a másik oldalon te bunkó rongyrázós, műveletlen nőkkel ismerkedsz. Viszont amit írtam fennébb már nagyon szánalmas főleg, hogy 90%-a a pasiknak a társkeresőkön ez a dumastílusuk, nincs kedvük semmi máshoz. Ez a stílus a minőségi komoly kapcsolattól nagyon messze áll.
2017. máj. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Bár hogy csűröd-csavarod, a punci mindig pénzbe kerül. Vagy így, vagy úgy, vagy ide, vagy oda, de mindig fizetsz érte.
2017. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#7


Nem kedvelem a bunkó, rongyrázó embereket, értelemszerűen nem ismerkedem ilyenekkel. Szóval ne láss bele olyasmit, ami nincs benne ("Na, biztos plázaribikkel levelezik").


Persze egyik levelezést sem tartom időpocsékolásnak, mivel sok történetet hallottam, érdekes volt új embereket megismerni, még akkor is, ha ők engem valamiért nem kedveltek. "Ez van!".

2017. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
#7 ne haragudj, de a nők is nyugodtan magukba nézhetnének, hogy ugyan mit akarjon tőlük egy normális férfi?
2017. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!