Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti hogy élitek meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy élitek meg? A mai nők többsége nagyon elutasító veletek szemben?

Figyelt kérdés
Csak a szép, vagy a csúnyább nők is elutasítóak a beképzeltség miatt?

2017. máj. 17. 13:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én eleve csak a szépeknél próbálkozom. Nyilván a többség elutasító, de ezzel nincs is baj.
2017. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
A nők többsége nagyon rendes velem.:D Keresik a társaságom, mosolyognak a társaságomban, és nagyon szemezgetnek. Nem tudom miről beszélsz.:o
2017. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

én ezt nem tapasztaltam, persze volt olyan akiről tudtam, hogy elutasítana ha bepróbálkoznék, de nem is akartam bepróbálkozni...

voltak szép lányok akiket meg én utasítottam el...

mindenki keressen olyat akivel passzolnak


24F

2017. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nyilván a plázababa kinézetű, minden hapsi által körbeimádott nő elutasító mindenkivel szemben, mert alapból már herótja van a férfiaktól.

De egy több gyerekes, idősebb, nem túl szép nő általában normális, már reálisabb értékrenddel rendelkezik ilyen téren.

Pont olyan ez, mint a normál piac, ami keresett, annak értéke van. Csak mondjuk egy leértékelt plazmatévé nem él evvel vissza görény módon.

2017. máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én sem látom ilyen sötéten a világot...nyilván voltak olyan nők, akik elutasítottak, de ez természetes, de nem általános...a problmám mostanában inkább az, hogy hűséges tudjak maradni...
2017. máj. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mivel, én nem kezdeményezek, nincs vissza utasítás. A nők viszont alkalmanként, szoktak kezdeményezni.
2017. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem elutasítóak velem, bár most komoly kapcsolatban vagyok, így nem randizok de így is próbálkozik pár.
2017. máj. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Bizonyos téren inkább túlon túl befogadóak...komolyan nem igazán lehet tervezni sajnos.

30/f

2017. máj. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Gábor19... ***** válasza:
Elöször nehezen élem meg. De mára már nem kezdeményezek náluk, el fogadtam a szingliséget, szoval nincs ilyen gondom:)
2017. máj. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Furcsa nekem ugy van ha olyan jo napom van optimista vagyok akkor másképp van minden a lányok is kevesebbek velem
2017. máj. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!