Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért elutasító a fiatal nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elutasító a fiatal nők többsége (nekem legalábbis úgy tűnik) az erősen ritkuló hajú fiatal férfiakkal szemben? Miféle előítélet vagy egyéb dolog lehet ennek a hátterében? Vagy csak egyszerűen magasak a kinézettel kapcsolatos igényeik?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
48%

én látásból ismerek egy fiatal srácot, kb 24 éves, ha van.


nagyon kopaszodik (a feje búbján), és mégis növeszti a haját, kb az álláig ér. annyira szánalmasan néz ki azzal a 2 tincs hajával...

akkor inkább vágassa le.


amúgy nagyon undorító tud lenni, ha egy fiú kb 17-18 évesen kopaszodni kezd... kb 5-6 évet öregít rajtuk.



szóval nekem is elég visszataszító, ha egy fiatal srác (17-25) erősen kopaszodik...


20/L

2012. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát igazából nekem még nem volt dolgom ilyen fiúval.

van egy ilyen ismerősöm, és őis kopaszodik a feje tetején. viszont annyira jó a kisugárzása, hogy én megmondom őszintén fel se figyeltem rá, hogy ő kopaszodik..tehát nem lényeg szerintem. nem feltétlenül hátrány.

vagy ha tényleg nagyon zavar letolhatod nullással:)

2012. ápr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Pl. ez a fej is undorító, visszataszító? (jelzem, nem én vagyok a képen)

[link]

2012. ápr. 6. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi előitélet, egyszerűen csak ízlés kérdése. A többségnek nem tetszik. Ez van. Nem tehetnek róla. Biztos neked is van ízlésed. Ez nem "magas", attól hogy valakinek szép a haja, még lehet ezer más hibája.
2012. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon kopaszodik, akkor inkább legyen tökkopasz valaki, az már teljesen elfogadott lett. Amúgy ezeregy oka lehet, hogy miért nincs olyan sok haja, lehet "csak" sugárkezelésre jár, és ez a legkisebb problémája neki.
2012. ápr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok



a képen a pasi, akit belinkeltél, már nem huszonéves... sőt...


amúgy neki is jobb lenne a teljesen kopasz fej.

2012. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!