Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők, nektek bejön, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek bejön, ha "piedesztálra vagytok emelve"?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi úgy kezel titeket, mintha valamiféle földöntúli lények, istenségek lennétek. Mintha biztosan tudná, hogy sosem érhet el titeket, sosem érhet fel hozzátok, de azért ott legyeskedik folyton. Gondolom, az igazán szép nők már gyakran találkoztak ezzel.


Bejön ez nektek, vagy inkább az tetszik, ha sima hétköznapi emberként, egyenlő félként kezel titeket az illető?



2017. máj. 18. 18:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
7%
Lol,amint nyeregben érzik magukat kaksiznak a fejedre barátom.Sosem szabad velük éreztetni ha oda vagy értük.Legalábbis ne annyira,hogy elbízzák magukat mert egyből megszűnsz a szemükben férfi lenni.Ezeknek szükségük van arra,hogy alázva legyenek,és picsghassanak.
2017. máj. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
43%
Nekem bejön, ha körülrajong a pasi, és kicsit legyeskedik körülöttem.
2017. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Én szeretem az ilyet, de csak akkor, ha nekem is bejön az illető :) Sőt, mivel eleinte nehezen nyeri el valaki a bizalmam, kell is, hogy kicsit nyomuljon, éreztesse, hogy odavan értem és kellek neki, különben azt fogom gondolni, hogy nem akar eléggé. Azért nem kell átmenni papucsba sem, kezeljen egyenlő félként, de nekem tetszik ez a hagyományos női-férfi szerepfelosztás(férfi kezdeményez, ilyesmi).

21L

2017. máj. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem jön be, nagyon dehumanizáló és lúzer dolognak tartom.
2017. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy én vagyok UFO, de engem rettenetesen taszít, amit leírtál.. Azt szeretem, ha egyenrangú félként bánnak velem.
2017. máj. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
#1 egyszer ismerkedtem ilyen pasival, aki direkt nem mutatta ki, hogy odavan értem, a vége az lett, hogy 1 hónap után megmondtam neki, hogy nekem ez így kevés. Ergo ezzel pont az ellenkezőjét érte el, mert én egy pasi után sem fogok lihegni, arra várhatott volna...
2017. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Látod ahány nő annyi válasz. :)
2017. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Egy férfi tekintsen nőnek. Azt értékelem, ha kedves, őszinte, segítőkész, figyelmes stb., de ne ruházzon fel olyan tulajdonságokkal amik nincsenek bennem.

Mivel együtt vagyunk ez azt jelenti,hogy elért, tehát nem vagyok elérhetetlen, nem vagyok magasabb rangú mint Ő.

Nekem is volt már olyan pasim akinek én voltam a világ legszebb/legjobb alakú/legokosabb nője, ami természetesen nem igaz, ezért egyértelmű,hogy értékelni se tudtam a "bókjait", sőt, a kapcsolatot is gyorsan lezártam.


Én mindig igyekszem reálisan látni a páromat, a pozitív és negatív tulajdonságaival együtt. És nekem fontos,hogy Ő is így tegyen.

2017. máj. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%

#1

De jó, ezek szerint még mindig van olyan görény, aki megalázkodásra trenírozza a nőket.

2017. máj. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Még nem volt részem ilyenben, de a sok hülye film után már lehet, hogy simán pszichopatának hinném.
2017. máj. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!