Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az emberek inkább összejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek inkább összejönnek olyannal akik bejön nekik külsőre de nem tudnak jól beszélgetni velük mint olyannal akivel tök jól el vannak de nem tetszik annyira nekik külsőre?

Figyelt kérdés
2017. máj. 14. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Minél idősebbek, annál inkább nem.
2017. máj. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Bár igaza lenne az elsőnek! Azt tapasztalom , hogy azok a fiatal(es buta)lányok akiknek nem jut jó pasi mert összejönnek bárkivel ha lelkileg összeillinek plàne aztán ezt kinövik)
2017. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben inkább azzal jönnének össze, aki tetszik is és beszélgetni is tudnak.
2017. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

En 18 eves vagyok es eddig mind a ket parommal ugy voltam, hogy azert jott be meg lettem szerelmes mert elvoltunk stb stb.. es nem a kulso nyert meg

Az egyikkel 1 ev a masikkal masfel volt es nem a kinezetuk miatt lett vege

2017. máj. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam ez az első és legfontosabb szempont a párkeresésben, hogy egy hullámhosszon legyünk, tudjunk órákat beszélni kínos csend nélkül. Ha ez nincs meg, lehet akármilyen jóképű, gazdag, családcentrikus, rendes stb, nem fog érdekelni hosszabb távon.
2017. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nők igen, a férfiak inkább fordítva.
2017. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, inkabb olyannal jonnek ossze aki tetszik.
2017. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5! Nagyon szépen írtad azt amit....de van az itt elterjedt kifejezés a friendzóne akkor használom ezt. Sok olyan szituáció amit te alapvetőnek tartasz mégis miért csak friendzóne lesz végül?
2017. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 Én nem azt írtam, hogy csak ez számít. Ez az elsődleges szempont és utána jön a többi. Nem tartok friendzone pasikat egyébként, de előfordul, hogy valakivel tök jól elbeszélgetek, viszont nem tudok hozzá vonzódni.

A barátomat is úgy ismertem meg anno, hogy egyáltalán nem volt az esetem, szinte átnéztem rajta ... Aztán odajött hozzám beszélgetni, és mintha a másik felemet találtam volna meg, annyira jól megértettük egymást.

2017. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!