Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Na most már feladtam! Társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most már feladtam! Társkeresőn minden nő elutasít, a kinti életben ugyanúgy! "bocs nem ilyet keresek"címszóval! Rendes, korrekt,162cm vagyok és senkinek nem kellek! Tényleg csak a magasság számít a nőknek?

Figyelt kérdés

Most már elég volt a keresésből,küszködésből!Volt,aki meg is mondta kerek perec, kellenék,de ilyen magassággal férfiként,komoly partnerként nem tud felnézni rám,bocs!


Utóirat: Még mielőtt rámzúdulna a túlokos nők kommentjei pl: "én 168cm-es nő vagyok és engem is zavarna egy tőlem alacsonyabb pasi" és hasonló kommentek, közlöm:


Természetesen a hozzám illőknél próbálkoztam, 155-160cm között.



2017. máj. 20. 10:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Sajnos a nok tulnyomo tobbsegenek fontos hogy legyen a ferfi magasabb mivel ez van belejuk kodolva. De van sok nalad magasabb no is akinek kellennel csak ne add fel az ismerkedest. Ha jokepu vagy akkor tobb eselyed van ez is teny. Ne gyere azzal hogy nem akarsz egy noert sem valtoztatni magadon. Pl divatos felzselezett haj. Ferfias slim ruhak. Irj ra egy millio nore fb-on. Hagyjuk azt is hogy majd jon amikor nemis szamitasz ra. nem kell keresni. Ezt egy no mondhatja de ferfi nem. A ferfiakat ha egy no le is szolitja az annyit is er.primitiv no.de ne a szep not keresd. Ok szinten annyit ernek. Semennyit. Keves szep de ertekes no van.
2017. máj. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1es eleg lett volna csak a batyad jellemerol irni. Nem beszolni. Nem kerte ezt a 162cm-t. Vigjatekban a szoveged megallta volna a helyet.
2017. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Bár ezen az oldalon bőszen hangsúlyozzák a nők,hogy nem a külső a legfontosabb a párkeresésnél, de igen, elsődlegesen a külső alapján választunk. Van akinek számít a magasság, és a mai huszonéves csajok többsége általában Tőled magasabb, ami zavaró tényező lehet.


Hagyd a társkeresőt, próbálj a való világban élőben ismerkedni, hátha az sikeresebb lesz.

2017. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

3-nak. Nagyon köszönöm válaszod! A realitás talaján állok. Hidd el,nem próbáltam tőlem magasabb nővel ismerkedni,mert ez nem igazán lenne jó,talán még ez engem is zavarna.


Viszont,mint kérdésemben is szerepel,a hozzám illőkkel próbálkoztam (155cm)-nél és tudod mit vettem észre?

Még az alacsony nők is magas pasit akarnak!


Majd később az ilyen nők,amikor 1-2 gyerekkel egyedül maradnak nyomorogva albérletben,amikor a "magas pasi" már szétdugta,megcsalta otthagyta őket, kicsit elgondolkoznak:


-Vajon milyen értékrend mellett döntöttem,amikor ezt a "magas" pasit választottam?

-Biztos jól döntöttem? Nem inkább azt a 10cm-el alacsonyabbat kellett volna választanom?

-Kinek kellek most 2 gyerekkel,nyomorogva?

2017. máj. 20. 10:33
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem a magasságod lesz a probléma.
2017. máj. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

7-nek. Hogyne,természetesen. A sok visszautasítás után a személyiség átalakul,önbizalom 0. Frusztráció,zavartság,önértékelés leépülése,sikerélmény hiány ha hosszabb ideig fennál,ez nem tűnik el nyomtalanul.

...és ezt pl. évek múlva ha lenne is valamiféle kapcsolat, ezt a leendő partner is megérzi.(húúúú,de okos vagyok...) :))


Minden esetre ezeket kudarcként nem szabadna megélni.Csak lazán kell felfogni,vidáman,ellazulva el kell mennem bulizni, oszt jónapot,lesz,ami lesz!,,,

2017. máj. 20. 10:46
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Elhiszem,hogy dühös és sértődött vagy, de azért ne általánosíts azzal kapcsolatban,hogy a magas pasikban csak csalódni lehet....
2017. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez a magas pasik mind csalnak kb olyan, mint mikor kövér lány mondja, hogy a soványok mind qrvák.


Nem gondolod, hogy ez rátesz a dolgokra? Rohad ettől a kisugárzásod?

2017. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
10-nek. Hogyne rohadna? (de jó stílusban írsz). Olvasd el a 8.-ik hozzászólásomat.
2017. máj. 20. 11:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha kibővíted a kört 155-160 közöttiről 150-160 közöttire, màris több esélyed lesz. Nem hisztizni meg mérgelődni kell, hanem tenni érte és nem feladni. Vannak alacsony férfi baràtaim- ismerőseim, a legtöbbnek van pàrja. Amelyiknek nincs az kerüli a komoly kapcsolatokat és hetente 4-5 csajt is felszed dugàsra. ( nem, nem gazdag és 165 cm magas. kigyúrva sincs)

Hidd el, annak sincs könnyebb dolga aki konkrétan a nem annyira àtlagos női magassàga miatt van nehezebb helyzetben pàrkeresés terén.

A picsogàs viszont semmiképp nem tesz téged férfiasabbà, szóval mellőzni kellene. ( csak egy jó tanàcs) Keresgélj, és ne add fel, aztàn majd talàlsz valakit.


Csípem az ilyen megmondóembereket akik köpködik hogy a való életben kellene ismerkedni... szerinted a neten csak robotok vannak vagy mi? Ott is emberek vannak, idiótàk, normàlisak, perverzek, pàrkeresők, egónövelők, hazugok stb. A való életben is ilyenek az emberek, nincs semmi különbség. A lehetőség viszont megvan, hogy pont egy ilyen oldalon találjon pàrt az ember. Kizàrni bàrmilyen lehetőséget az ismerkedésre nagy luxus. Èn is netes tàrskeresőn ismertem meg a férjem, és sok màs isnerősünk így talàlt pàrra. Mindegyik heteró pàr, tehàt férfiak és nők is. Alacsonyak , magasak egyarànt. A legrégebbi ilyen kapcsolat amit ismerek 9 év, a legfrissebb 6 hónapos. Konkrétan mindkét esetben a férfi elég alacsony , 168 és 160 centisek. Tehàt mostansàg is lehet így ismerkedni, nem kell kifogàsokat keresni.


Szóval kérdező, az hogy alacsony vagy, nem jelenthet problémàt. Ha nagyon nem megy, ott más a baj. Erre viszont mindenkinek magának kell ràjönnie.

2017. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!