Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hol és, hogy ismerkedtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol és, hogy ismerkedtetek össze párotokkal?

Figyelt kérdés
az érdekel ,hogy hol érdemes ismerkedni kort nemet légszíves írj

2017. máj. 21. 20:17
 1/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Közös baráti társaságon keresztül szórakozóhelyen.
2017. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tinder
2017. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne mert:

-neten szinte alig ven fent normális csaj, plusz ha nem vagy tele nyaralos képekkel, meg kockahas stb testel, helyes arcod nincs, kb alig áll veled szóba valaki.

-élőben utcán bkv-n boltban, edzőteremben, ha véletlem meg mersz szólalni szinte borítékolható hogy elhajt mert"gáz"

-szórakozóhelyen: "bocsi bulizni jöttem nem ismerkedni" szvsz

A közös baráti társaságon, meg a valakinek az ismerősének az ismerőse dolgon kívül szinte LEHETETLEN!!!

és itt cumizik az (pl én) akinek nincs ilyen szintű baráti köre, hogy tele szingli 20 as nőkkel.


26/F

2017. máj. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A párom vezette a buszt amivel dolgozni jártam. 3 éve vagyunk házasok.

27/N

2017. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lőtér, mindketten gyakorolni mentünk.
2017. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Kajak nem unjátokbmég ezeket a kérdéseket? Minden héten megkérdi valaki...
2017. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi itt "futottunk össze", a gyakorin.
2017. máj. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Gyakori kérdések, emberek kategória.

Kiírtam egy kérdést, mert rossz passzban voltam és beszélgetni akartam valakivel. Ő rám írt, beszélgettünk, randiztunk, összejöttünk. Ez két éve történt és azóta együtt vagyunk.

2017. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyetemen, egy órára jártunk (csak az volt közös óránk), de aztán 1 évvel később, neten akadtunk újra egymásra.
2017. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sehol nem lehet amúgy 😂 a palik félnek oda jönni .. nem muszáj 10/10 lennie de mégcsak egy 10/5 se jön oda. 😂
2019. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!