Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek a lányokat megszól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a lányokat megszólitani?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Na most nem fogsz eyetérteni. Mert fáj az igazság. Mert egy bal**sz vagy mgyarul.Ne haragudj, de ez van. Én nem tudom, hogy ezt lehet-e tanulni, hogy tökösebb legyen valaki, de aki egy csajhoz nem mer odamenni, az nem is érdemli meg, hogy legyen csaja.
2017. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Mert nem hiszed el, hogy valójában egyszerű odamenni és mondani valami apróságot, ami tetszene neki és minden jönne magától.

24F

2017. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%

Gyerekkori rossz élmény. Lehet, hogy volt olyan, hogy odamentél és megharapott. Egy életen át megmarad a nyoma.

Vagy hirtelen előugrott a sötétből.


Vigyázni kell, mert szájkosár és póráz nélkül vadállatok tudnak lenni! És mielőtt megsimogatod, mindig kérdezd meg, hogy szabad-e!

2017. máj. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolom a lányok forditva nem küzdenek ezzel a problémával..
2017. máj. 22. 13:16
 5/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és félek az idegenektől. Nem bízom bennük, rengetegszer jártam úgy hogy belém rúgtak mikor félénken próbáltam valamit intézni.

Valamiért ha megérzik hogy félsz, akkor a többségben nem az a reakció indul el, hogy segít és bátorít, hanem hogy "na ebbe még belerúgok kettőt, úgyse szól vissza."

Hozzátenném hogy nem ismerkedni próbáltam, hanem a mindennapi élethez szükséges dolgokat intézni.


Az ismerkedős leszólításról annyit, hogy ne vágj bele, ha nem tudsz magabiztos és laza lenni, mert akkor csak szánalmassá teszed magad.

Volt pozitív és negatív tapasztalatom ilyennel és egyikből sem lett semmi, viszontaz egyikre jó szívvel emlékezem, hogy dejó hogy beszélgettünk, hogy tetszettem neki, a másiknál meg azóta is érzem a kínt ha eszembe jut.

2017. máj. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez jó kèrdès.Nekem is ilyen gondom van.Az is gáz hogy egy köszönès után meg hal a tudomány nálam.
2017. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Barátom, ezt megszívtad.

Lányokkal kommunikálni felnőtt korban már késő elkezdeni, olyan mintha egyetemen tanulnád a betűket.

Jó eséllyel okkal félsz. Bizonyára már épp elégszer láttad a "varánuszarcot", amit csak nekünk mutatnak, az alfahímeknek fogalmuk sincs erről, ők azt hiszik, a személyiségük varázsa a kulcs.

2017. máj. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert van önkritikád és tudod, hogy nem sok esélyed van náluk. De aki élvezi, hogy folyton visszautasítják, az próbálkozzon nyugodtan.

Aki meg jól néz ki és magabiztos, annak nincs gondja a nők terén.

2017. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy ezt annak idején nem tudtam és huszonévesen tanultam meg kommunikálni a nőkkel, egyre hatékonyabban. :D
2017. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért félsz, mert az agyad így akar megvédeni, hogy egy oltári nagy hibát kövess el.
2017. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!