Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy helyes, babaarcú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy helyes, babaarcú, magas, izmos, de csendes, félénk, visszahúzódó srác vagyok. Miért nem merek megszólítani lányokat?

Figyelt kérdés
Kisfiús babaarcú srác vagyok nagy szemekkel és rövid barna hajjal,nem mondták még csúnyának az arcom,maximum valakinek nem az esete a kisfiús.A magasságom 190cm és jelenleg 90kg vagyok,mert kondizok.De nem látok nagy érdeklődést irántam a lányok részéről,valószínűleg,mert szorongok,önbizalomhiányom van valamiért és félénk vagyok,nem merem megszólítani egyiket sem ismerkedés céljából,félek,hogy csúnyán elküld :(
2014. aug. 20. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Eredeti jobb vissza a magas vékony fiút
2014. aug. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mert egy helyes, babaarcú, magas, izmos, de csendes, félénk, visszahúzódó srác vagy.
2014. aug. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozz fiúkkal.
2014. aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!