Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szokott veletek olyan lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott veletek olyan lenni, hogy egy itt olvasott élethelyzet vagy történet komolyan megérint titeket?

Figyelt kérdés

Akár jó az a történet, akár rossz, de itt általában az utóbbiból van több sajnos. Tényleg vannak itt olyan sztorik néha, hogy az embernek elszorul a szíve(pl. öngyilkosság, bántalmazás, csúnya válások, szakítások, stb.) ilyenkor próbálok a legjobb tudásom szerint segíteni, mert a kommentem akár nagyon sokat is nyomhat a latba a kérdezőnek.


Veletek is előfordul, hogy egy sztorit olvasva szinte beleélitek magatokat az ott leírtakba? Ha valaki leírja, hogy nagyon szerelmes, akkor van, hogy ti is elmosolyodtok a monitor előtt? És ha leírja a bánatát, akkor titeket is olyan rossz érzés kerít hatalmába, majd úrrá lesz rajtatok a segíteni akarás? Titeket is képes egy-egy sztori a "bűvkörébe vonni"?



2017. máj. 23. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, én még ezeket a kis bénákat is át tudom érezni, amikor azon agyalnak, hogy juuujj ha rámosolygott, akkor vajon tetszik e neki :D
2017. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen előfordult már, én is személy szerint elég empatikus vagyok ilyen téren.
2017. máj. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Nem, egyáltalán nem.


Beszélgettem jó pár kérdezővel, sokszor napokon, heteken át.

Mondhatni, mindig kiderült, a tényleges problémája, köszönő viszonyba sincs a feltett kérdésével.

2017. máj. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Persze, előfordul ilyen. Bár itt nem a szerelmi csalódásokra, félrelépésekre gondolok, hiszen azok mindenkivel előfordulhatnak.

Viszont azok a történetek amik családi/sors drámákat írnak le, igen, megérintenek.

2017. máj. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Én azokat a sztorikat szeretem, amik happy enddel végződnek. Pl valakit folyton csak átbaxtak a nők, szenvedett egy csomót egyedül, semmi nem jött össze, aztáb hirtelen betalálta a szerelem.
2017. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen előfordult többször is.
2017. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megérinteni nem, de sok sztori kiakasztott már :D

Nők esetében: amikor egyértelmű, hogy megcsalják, lelkileg (vagy akár fizikailag) bántják őket és nyilvánvaló lenne, hogy ki kell lépni a kapcsolatból, de ők még képesek védeni is a bunkó barátjukat, amikor a válaszolók leírják a véleményüket.

Férfiak esetében pedig a tipikus "miért minden nőnek a pénz és az izom kell, mi a bajuk a szerény visszahúzódó pasikkal blabla".

2017. máj. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előfordult, és sajnos ez az empátia az ami meggátol sokmindenben az életben, pl hogy több nővel kavarjak kapcsolatot keresve (pl rosszul érzem magam ilyenkor, mert mi van ha el kell utasítanom ha mással jövök össze, és esetleg fájdalmat okozok neki), vagy abban is gátol hogy előadjam az alfahímet mert közben valakit le kéne aláznom a szerepben, stb.
2017. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!