Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más nőknek hogy alakul ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőknek hogy alakul ki tartós párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem értem hogy nekem miért nem jön össze egy párkapcsolat. Eddig akármilyen férfival randiztam, egyiknek se voltam elég jó. Volt egy fiú, aki 21 éves koromban lekoptatott, miután bevallottam hogy szűz vagyok. Egy másik fiú meg állandóan ilyen fél órákat késett a randikról, és miután találkoztam a barátaival, csak úgy lekoptatott, csak úgy eltűnt. Egy másik pasi meg hiába volt annyira oda értem, külsőre taszított hogy milyen igénytelen, rohadtak a fogai, büdös a szája, ő maga is büdös. Egyszer képes volt úgy velem találkozni, hogy tiszta benzin szag volt. Egy másik pasi meg szintén késett a randikról, meg le is mondta Facebookon a randit, még fel se hívott. Ő is azt mondta hogy miért jegyzem meg ezt neki, hisz így soha nem lesz senkim. Meg azt is kifogásolta, hogy miért sminkelem magam. Lehet hogy hülyének tartanak, de a késést nem tudom tolerálni. Nem 1-5 perces késésről írok, mert azért azon nem akadnék ki. Illetve ha elnézést kér a késésért, hiszen egyszer-kétszer megeshet. De állandó jelleggel hihetetlen. Kedves, megértő nő vagyok szerintem, aki vágyik a szeretetre. De azért nem hagyom magamat hülyének nézni sem. Nem értem másoknak hogy sikerül tartós párkapcsolatot kialakítani. Már sokszor úgy érzem hogy én egy selejt vagyok, mert ez sem jön össze. L/25
2017. máj. 24. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Én duci vagyok, nem is különösebben csinos, mégis eddig sosem volt gondom. Amelyik srác megtudta, hogy még szűz vagyok, még örült is neki nagyon. Nem tudom, te mit csinálsz, ha nekem még túlsúlyosan sem voltak gondjaim...lehet, hogy rossz srácokat találsz meg
2017. máj. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Engem úgy általában csinosnak, meg szépnek tartanak állítólag. Sovány vagyok, nincs rajtam felesleg, habár lehet edzhetnék egy kicsit.
2017. máj. 24. 10:52
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Kb 65 %-uk nem normális. És nem a külsőről van szó. Bárcsak azt mondhatnád, hogy nem baj ha az ördögnél csak egy fokkal szebb de milyen szórakoztató, milyen nagyszerű egyéniség. Milyen megbízható. Nem. Jobb lesz ha felkészülsz olyan, mint tűt keresni a szénakazalban.
2017. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, pedig én cserélnék veled :)
2017. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Mert más nő tudja nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretne magának. Sokan végeznek önismeretet, elfogadják és szeretik magukat, tesznek a belső békéjükért, külsejükért, nyitottak, kedvesek, figyelmesek..stb.

Hibáikból tanulnak és nem követik el újra.


Fogalmazd meg nagyon pontosa, hogy te milyen tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnél magadnak!

Tanulj, az eddig elkövetett hibáidból.


Zsák a foltját mindig megtalálja. Ki milyen rózsát szakít, olyat szagol.

2017. máj. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Valami baj van a külsőddel? Mert ha minimum átlagos vagy, akkor sorban állnak a jelentkezők, max nem veszed észre.

A legtöbb férfi pedig óriási pozitívumnak éli meg ha a nő szűz, mert akkor ő tudja "betörni", aki meg nem, azt maximum nem érdekli hogy szűz, de soha sem negatívum, max akkor ha a mániája az hogy leszopják...

2017. máj. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Minden második kérdés arról szól h egy szűz pasi nyafog h nem kap magának senkit. Próbálkozz be náluk, még válogatni is tudsz. :DD
2017. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7-es, attól, hogy szűz a pasi, még nem biztos, hogy tartós kapcsolatot szeretne...ezzel nem lesz előrébb a kérdező.
2017. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Èrdekes hogy problémàt okoz a dolog.. Ha vékony vagy, akkor eleve könnyebb dolgod van. A legtöpp pasi az ilyen nőkre bukik.

Èn vilàg életemben túlsúllyal küszködtem, hol többel, hol kevesebbel, elég félénk és visszahúzódó vagyok, nem érzem jól magam nagy tàrsasàgban, nem voltam soha csavargós, bulizós, csúnya is vagyok ducisàgtól függetlenül, mégsem okozott hatalmas problémàt randizgatni, ismerkedni, volt pàr kapcsolatom is. Nem túl hosszúak de voltak, egyszer menyasszony is voltam 7 hónapig, de végül el kellett őt hagynom.....

Nekem az internetes ismerkedés segített. A férjemmel netes tàrskeresőn ismertük meg egymàst. 2 hét beszélgetés utàn talàlkoztunk és szinte azonnal szerelembe estünk, majd jött minden. Kapcsolat, lànykérés, összeköltözés, hàzassàg...


Ha ennyire nem megy...veszítenivalód nincs, viszont nyerhetsz. Próbàld meg. Hangsúlyozom hogy ez sem megy egyik napról a màsikra. Idő kell és türelem. Èn 6 hónapot voltam fent a tàrskeresőn mire megismertem 24 évesen. Teljesen megvàltozott az életem!:) Sok sikert kívànok!

2017. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Gábor19... ***** válasza:
Egy kis müzli kell hozzá. Annyit mondok hogy próbálkozhatsz te is a számodra szimpatikus férfinél. Érdemes el járnod kondizni, ott a konditeremben sok kapcsolat szövődik, ráádásul ott java részt 'jópasik' vannak. Vagy éppen néhány hétvegére maszekba el mehetnél pultos lánynak pizzériába vagy valami ilyesmi helyre, hidd el ott egymásnak adják a kilincset az udvarlók.
2017. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!