Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elijesztem a fiút azzal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elijesztem a fiút azzal, ha elmondom, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Három hónapja ismerjük egymást, 2 hete beszélünk napi szinten. Ő volt, aki közeledett felém, és én nem bántam, tetszik, amit eddig megismertem belőle. Úgy érzem, én is bejövök neki. Viszont egyfolytában azon agyalok, hogy ha később esetleg szeretné, hogy a barátnője legyek, nyilván le is akar majd velem feküdni. Hogy reagálna, ha megtudná, hogy "úgy" nem voltam még senkivel? Ez jó vagy rossz pont lenne nála? Esetleg el is hagyna a tapasztalatlanságom miatt? A végére hagytam az életkorom, ami miatt nem kell szapulni, hogy ennyi idősen még szűz vagyok, mert így alakult az életem és inkább vagyok szűz, mint egy kiélt, kihasznált nő...25/L
2017. máj. 24. 11:55
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne áruld el, és kész. Ha úgy érzed, jó irányba halad kettőtök között ez a dolog, akkor csak sodródj az árral, úgy állj hozzá, hogy ha lelkileg megvan köztetek az összhang, akkor a többi majd jön magától. Nem kell nagy faxnit csinálni ennek az egésznek, meglátod, ha majd túl leszel rajta, nem fogod túl nagy dologként értékelni az egészet.
2017. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem, én például nem tartanám ezt negatívumnak. Nem kötelező beállni a mai "szép új világ" regényre emlékeztető mentalitás mögé.



Egy baj lenne csak: Én is az vagyok, szóval lehet problémáink lennének elsőre.

2017. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Írhat itt bárki bármit, az egészen irreleváns számodra, mert nem Ő maga válaszol. Lehet, hogy értékeli, másnak az idegeire menne, ha hónapokig kéne a szexszel várni, majd még abban is bátortalan, gátlásos lennél. Én biztos az utóbbi vagyok, de én a szüzességet nem idealizálom, nem emelem piedesztálra, semmit sem jelent számomra, ostoba társadalmi bélyegnek tartom. De tudom jól, hogy kulturális örökség, hagyományok és egyéb butaságok miatt van, akiknek ez hatalmas kincs, a fél karukat odaadnál érte, főleg ebben a korban már, amikor a 14 éves lányok 70%-a minimum egy fiúval már volt úgy. Szóval mi ezt nem tudhatjuk. Nyilván mindenképp tudasd majd vele, ha olyan szintre kerülne a dolog, de ne siesd el. Ne ez befolyásolja őt bármilyen irányba! Nyilván ne is pont akkor kösd az orrára, mielőtt beteszi, szóval érted. Ha úgy érzed, komolyodik a dolog, majd elmondod neki. Addig meg ismerkedjetek. Szerintem.


26/F

2017. máj. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Nincs azzal semmi baj ha szűz vagy.
2017. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha majd oda juttok, előtte mondd el. Ha a kapcsolatotok őszinte szerelmen alapul, akkor ebből semmi baj sem lehet, sőt. Minden normális fiú nagyra értékelné, hogy a szerelme neki adja oda magát először. Addig azonban fedezzétek föl egymás testét, ne hagyjátok ki a pettinget, minden mást, hogy kellemes élmény legyen az első. Ha már eddig vártál, az a pár hónap nem lesz sok. :)
2017. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Semmi baj nincs ezzel, normális férfi ezt inkább becsüli, mint nem (mondom ezt férfiként). Nekem volt majdnem ilyen korú szűz párom, én tiszteltem ezért...és az ágyban sem lesz ebből hátrányod, erre is tudnék példákat hozni...
2017. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Ha igazán szeret, megérti. Sőt,tetszeni is fog neki.
2017. máj. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Most valaki tegyen fel hasonló kérdést csak pasiként.. meglenne kövezve :,D
2017. máj. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában ez pozitívumnak számít, mert felcsillan a reménye, hogy ő törhet be téged. Bár vannak olyanok akiknek a szex lényege hogy leszopják, és ahhoz viszont tapasztalat kell...


A "legnegatívabb" hozzáállás (pl én) akinek semmit sem jelent a szüzesség, nem is előny, de nem is hátrány.

2017. máj. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem sem kell elmondani, ha téged ez zavar.

Ha odáig jut a kapcsolat, meglesz az alapja, mint ahogy írták is többen, élő lehet vele hozakodsz, de ha akkor sem akarsz, nem gond.

Ha kellően laza vagy az ágyban, odaadó, fejben már tudod, hogy mennek a dolgok, ismered magad, nem lehet gond, talán a pasi észre sem veszi a felfokozott hangulattól. ;-)


N

2017. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!