Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen alternatív társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alternatív társkeresési technikákat ismertek?

Figyelt kérdés
Pl közismert, amikor az ember társkereső oldalra regisztrál, és ott írkál, vagy várja hogy rá írjanak. Ennél valamivel talán trükkösebb, amikor valaki egy papírcetlire vagy kettétépett bankjegyre írja az e-mail címét, telefonszámát, és azt a buszon felejti, vagy észrevétlenül becsúsztatja egy lány kapucnijába. Megint mások nyilvános WC-be írják ki a telefonszámukat. De vannaek-e még más körmönfontabb módszerek, internetes, telefonos, skype-os, stb, amikről hallottatok, vagy esetleg ti magatok is kipróbáltátok, esetleg sikert is hozott?

2017. máj. 26. 04:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez garantáltan nem fog sikert hozni.
2017. máj. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nyilvános vécéset nem igazán értem. A férfi vécébe nem járnak nők, oda hiába írod ki. Vagy beosonsz a női vécébe csak ezért? Az meg kicsit gáz.
2017. máj. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
vonaton láttam, ott csak egy van mindkét nemnek :)
2017. máj. 26. 05:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Èn a neten várom a nagy csodát tőbb ève.f
2017. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ősi módszer: Odamész a kiszemelthez és leszólítod.
2017. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én egy olyan cikket láttam pár éve, hogy a tarkójukra nyomtattak a faszik QR kódot, amit beolvasva a bemutatkozó oldalukra irányította a beolvasót, ahol van bemutatkozó, és valami elérhetőség.

Nem tudom milyen sikere volt, de ötletes, mert a nők látják élőben, mégsem kell odamenniük hozzá, hanem neten arctalanul, informálódva léphetnek vele kapcsolatba

2017. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na ez jó, akár tetováltatni is lehetne, nemde?
2017. máj. 26. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Igaz valóban, a vonaton csak egy vécé van. De az ilyen vécés telefonszámokról mindig azt gondoltam, hogy nem a szám tulajdonosa írta ki, hanem valaki más, aki ki akart szúrni vele.
2017. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
na ez is lehet, erre nem is gondoltam :D
2017. máj. 29. 02:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!