Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalabb srácok, lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb srácok, lányok, szoktatok a szüleiteknek, nagyszüleiteknek beszélni a mai párkeresési szokásokról? Szoktak ilyenkor nagyokat nézni?

Figyelt kérdés

Ha pl. erre terelődik a szó egy beszélgetés alkalmával, vagy megkérdezik, mikor lesz már barátotok, barátnőtök. Ti meg felhozzátok ezeket a jól ismert dolgokat, hogy:


"Manapság minden pasi csak a szexre megy."

"Lányok smároltak egymással a diszkóban."

"Csak a bunkó, kihaénnem csávóknak van mindig nője."

"Minden lány a swag-yolo típusú srácokért van oda."

"A nőket úgy lehet megkapni, ha kicsit nyomulsz, utána lexarod, aztán megint nyomulsz, aztán megint hanyagolod."

"Manapság már a lányok szedik fel a fiúkat."

"Az udvarlás már kiment a divatból, ha jó pasi vagy, semmit nem kell tenned, és lesz nőd."

"Bejelöltem egy csajt face-en, lájkoltam a fotóját is, de nem igazolt vissza."

"Ha pasiként csúnya vagy, még egy randevúig sem jutsz el."


Még hosszan lehetne folytatni a sort. Azért nagyon a feje tetejére állt a világ azóta, hogy ők fiatalok voltak. Pont ezért tanácsot adni sem tudnak, nagyjából semmi sem működik abból, ami nekik még anno bevált.


Mit szoktak szólni ezekhez a dolgokhoz az idősebbek(szülők, rokonság, nagyszülők, stb.)? Nem szoktak hüledezni, mi folyik manapság "társkeresés" címszó alatt a fiatalok között?



2017. máj. 26. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg nincs új a nao alatt. Ugyanez volt velük is, csak a szavak változtak meg, nyilván nem értik a facebookot meg a yolo-t.


Régen is voltak melegek, cédák, perverzek, megcsalók meg minden.

Annyi a fura az én idősebb ismerőseimnek, hogy sokan élnek úgy együtt gyerekkel is, hogy nem házasodnak össze.

2017. máj. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ebben mi a meglepő? Én sem értem. A technika fejlődött, az emberek nem, sőt..
2017. máj. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Drága, ez mindig is így volt.
2017. máj. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Illetve ma sem így van, csak a szokásos sirankozas, ami szintén nem új a nap alatt.


Ugyanez folyik az idősebbek között is a tarskeresesben, csak újszülöttnek új minden.

2017. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ne csináljátok már, azért az ilyeneknél biztos felhúzza a szemöldökét egy anyuka(a nagymamáról meg ne is beszéljünk), hogy "ma már nem kell udvarolni a lányoknak" meg "a pasik olyan nyámnyilák, hogy elvárják, hogy felszedjék őket a lányok". A vonalkód alkatú fiúk hatalmas pacsulifelhővel sem egy olyan dolog, ami jelen volt az ő fiatalkorukban:) Meg aztán ott van a tetoválás, a netes társkeresés, a dizájnerdrogos fiatalok, az ecsetfej, a szelfizés, a csücsörítés, stb...


Az ő idejükben még minden egyértelmű volt, ma már semmi sem az. Mára minden jó tulajdonságnak napvilágot látott a rossz oldala, és a rosszaknak is a jó oldala. Régen jó dolog volt, ha kedves voltál a nőkkel, ma már nem feltétlenül, az pedig egyenesen megbotránkoztató volt, ha egy nőt nem tiszteltek, hát még ha bunkók voltak vele. Ma meg sok nőnek bejön. A társkeresési színtér akár csak néhány év alatt is óriásit tud változni.

2017. máj. 26. 17:22
 6/9 anonim ***** válasza:

Sosem. Sőt, inkább tabu-téma. Ha elkezdene is kérdezni, kitérő választ adnék. Ez egyedül rám tartozik, és senki másra. Pont.

Nem hinném, hogy az ő 60 évvel ezelőtti tapasztalataikat hasznosítanom kellene. Főleg ők sem voltak tökéletesek; azért mert idősek, attól még nem szentek.

Tény, hogy más világban élünk, (és sajnos tényleg az van, amiket idézőjelekbe írtál), de ne mondja nekem, hogy kislányom / kisfiam menj le a városi könyvtárba, hátha ott találsz valakit. Ma már az emberek jóval felszínesebbek és közönyösebbek lettek. És sokuk égtelen ostoba is.

2017. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"éktelent" akartam írni
2017. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, te felepitettel egy nosztalgikus alomvilagot magadban, aminek a fele sem igaz.
2017. máj. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

1. Nem vagyok totálisan elkeseredve, nem fújom ezeket a kliséket.

2. Érdekes álomvilágban élsz, régen is ugyanez ment csak éppen az adott kor technikájával kiegészítve.


Egyik nagynéném férje "undorító" hosszú hajú "romlott" fiatal volt, korának az utált terméke, kb olyan mint a mostani yolo fiúkák.

Egyik nagybátyámnak nagyon jó történetei vannak arról, hogy hogyan másztak az ágyába a lánykák a két szép szeméért.

Nincs új a nap alatt régen is ez volt.

2017. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!