Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális, hétköznapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hétköznapi dolog MINDENT kibeszélni egy haverral az új lányról?

Figyelt kérdés

Akivel összejönnétek. Van egy srác, akivel nem alakult ki semmi, csak találkozgatunk néha, és elvagyunk. De amint megmondtam, hogy lehet komolyabb is, fellelkesült és mindent kibeszélt rólam a legjobb barátjának.

Ez úgy jutott tudomásomra, hogy körülöttem is beszéltek rólunk hárman, akiket nem ismerek, és meghallottam.

Ehhez hozzá kell szokni? Ez teljesen természetes, hogy innentől kezdve nyitott könyv vagyok minden idegennek?!



2017. máj. 27. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Nem természetes, beteges. A párkapcsolat két emberre tartozik.
2017. máj. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mi az a minden. Valoszinuleg ha lenne olyan baratnom akivel ilyen bizalmasabb viszonyban vagyunk, en is sokat meselnek neki egy alakuloban levo fiurol. Ha valamit NAGYON titokban akarsz magadrol tartani, azt jobb csak akkor elmondani, ha mar olyan viszonyban vagytok a masikkal, hogy megkerheted es tudod is, hogy nem adja tovabb senkinek.
2017. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 AchromaticSmarties ***** válasza:
100%
Ez nem normális, hanem gyerekes. :D
2017. máj. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Lehet így könnyebb nektek is válaszolni, ha még néhány részletet megosztok így névtelenül.


Ismerkedésünk elején én leszögeztem, hogy nem ígérhetek semmit. Beleegyezett. Aztán randiztunk kétszer. A második randi után nem éreztem jól magam kettőnkre visszagondolva. Aludtam az egészre egyet. Másnap írtam neki, hogy én nem szeretném ezt folytatni.

Dühbe gurult, és olyanokat írt nekem, hogy én becsaptam és ezzel megbántottam. Akart még velem találkozni, amire nemet mondtam. Aztán napközben, amikor nem voltam otthon, akkor elment hozzánk és engem keresett, mert beszélni akart velem. Nem hagyott békén, végül mondtam, hogy rendben, egyszer még találkozunk és ezt megbeszéljük.

Kibékültünk és mondta, hogy neki az is elég, ha csak találkozunk néha. Megint találkoztunk, már komolyan annyira rendben volt minden, hogy megkérdeztem tőle azt is, hogy hogyan képzelni el a kettőnk kapcsolatát, ha ez komolyabbra fordulna.

Azóta teljesen be van pörögve, és tegnap hallottam vissza, hpgy kibeszélt rólam mindent a Haverjának, aki vélhetően mindent tovább adott másoknak...

Nem is értem miért kellett ennyire bepörögnie. Azt Mondta, hogy én kellek neki és engem akar barátnőjének. Na de milyen áron...

2017. máj. 27. 11:34
 5/12 A kérdező kommentje:
*jav. a hibákat
2017. máj. 27. 11:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem megértettem a dolgot. Úgy gondolom, hogy te egy olyan szinten levő sráccal ismerkedsz akinél el kell fogadnod, hogy ilyen kibeszéléshez hasonló dolgokat simán fog csinálni. Gondolok itt arra, hogy nem hinném, hogy túl intelligens a srác és vagy elfogadod így vagy nem foglalkozol vele. Elmegy hozzátok nyaggatva keresni, rád erőlteti magát, kibeszél ráadásul társasági szinten, három találkozás után teljesen rádkattan, elég gázos srác lehet. Bár nem tudom, hogy te miféle szerzet vagy, lehet simán egy szinten vagytok. Ha úgy érzed nem kell egy ilyen akkor magadtól is pattintod és nem írsz ki kérdést róla.
2017. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én olyan ember vagyok, akinek lelkifurkája lesz attól, ha akaratlanul is árt valakinek. Ezért kapott tőlem egy lehetőséget.

Nem szeretem megbántani az embereket.

2017. máj. 27. 12:07
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

HAVERRAL?!


Úgy érted évtizedes jó barátokkal, akiket 14-15 éves korom óta ismerek? Akikkel elválaszthatatlanok voltunk a gimiben. Akik közül utána kettővel három évet egy albiban laktam fősuli alatt? Akikkel 5-6-an már 3 különböző városban élünk, mégis heti szinten Skype-olunk vagy beszélünk telefonon, egy-két naponta írunk face-en és havi szinten találkozunk?


Nem tudom nálatok mit jelent a barátság fogalma, vagy kire használjátok a barát szót. (Vagy a havert.) Én a barátot azokra az emberekre, akikre a fentiek igazak. Igen, velük MINDENT kibeszélek egy lányról szívesen.

27/f

2017. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Gyerekes. Van, amit én is elmondok a barátaimnak, ha épp alakul valami egy sráccal, de komolyan... Csak annyira, hogy ha ő találkozik velük, tudja magát "bemutatni" és ne az alapján a sz*rkupac alapján ítéljék meg, amit csak nekem mondott el, mert bízott bennem. PLÁNE, ha az érzelmeiről vagy intim dolgokról van szó. Most az egy dolog, ha mit tudom én, szereti a fagyit. Oké. De az "ezt és ezt mondta, így ölelt át, úgy csókolt meg" szint már nem. Nagyon-nagyon nem.


Egy kapcsolat a bizalmon alapul. Ha bárki, ismétlem, bárki kipofázza másnak azt, amit én neki és csak neki akartam elmondani... Oké, nem államtitok, nincs benne semmi, amit ne mondanék el amúgy, vagy hú, de nagyon rejtegetni akarnék. De én azt az embert nem akarom látni, vagy legalábbis egy percig sem akarok benne megbízni.


Engem nem érdekel a lelkesedése, nem érdekelnek a miértjei, ha valaki bizalmas infót elmond rólam és tényleg nincs jobb dolga ennél, takarodjon. Ne szokj hozzá, mert egyáltalán nem normális. A másik ilyen, amitől herótom van, a bemásolt/lefotózott beszélgetések. Volt már olyan is, véletlen nekem küldte el az illető...:D Más az, ha elmondja, hogy "igen, a lány is mondta, hogy egyetért ezzel/úgy gondolja, mint mi", de mikor a képébe tolod a konkrét beszélgetést... Nem. Abszolút nem tolerálható.


Még a barátaimról sem mondok egymásnak egzakt, bizalmas infót. Még akkor sem, ha azzal magamat igazolnám. A legtöbb, amit tehetek, ha tényleg fontos a dolog, hogy célzok rá, egy "hát azért ezt én nem gondolnám" szinten, nem úgy, hogy "de xy ilyen és ilyen és ezt mondta és minden".

2017. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdés, mi az a minden.

Ismerkedésnél én is hajlamos vagyok sok mindent mondani ismerősöknek, mert lelkes vagyok és kíváncsi vagyok a véleményükre. De azért van egy határ. Pl. konfliktusokat nyilván nem osztok meg barátokkal, vagy csak akkor, ha már beszéltünk erről a párommal, és még tanács kéne. Szexuális életet soha.

2017. nov. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!