Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mibdig kudarcot vallok az ismerkedésben! Normális dolog hogy kezdem meg utálni a nőket? F

Figyelt kérdés
2017. ápr. 3. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert neked valamiért nincs sikered náluk, még nem kell 3 milliárd nőt megutálni. Édesanyád is nő. Inkább nézz magadba és javíts a problémán.
2017. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező! Nem tudom hányszor ért téged csalódás, mindenesetre azt tudom mondani, hogy emiatt ne utáldd meg a nőket. Vannak olyanok, akik nem érdemlik meg a szeretet, és olyanok is, akik igenis boldogok akarnak lenni. Ne így fogdd fel, hanem úgy, hogy megkérdezed magadban: mit ronthattam el? Mi miatt történt ez? Hogyan tudnám elérni, hogy ne kövessem el újra azt a hibát, amit elkövettem? Kiben bízhatok, kiben nem? Tedd fel ezeket a kérdéseket magadban, és így megtudod magadtól mondani, mi a válasz mindegyikre. Legyen önbizalmad, légy határozott, és akkor sikeresebb leszel a nők felé. Ha helyedben lennék, nem online, hanem mondjuk bulikban, partykon, találkozókon, munkahelyen próbálkoznék, de lehet online is, viszont ez nem biztos, hogy sikerülhet. Mindenesetre fel a fejjel!


25/F

2017. ápr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a kacsa nem tud úszni... még teljesen érthető érzelmi reakció, hogy utálja a vizet, de sok haszna nem lesz belőle. Ebben az esetben csak az a mázli, hogy a vizet nem érdekli a kacsa érzelmi világa, szóval az ugyanúgy ott lesz neki, ha esetleg úgy dönt, miután megtanult úszni, ismét belemegy.


Értelmezd.

2017. ápr. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nagyjából 8 évig küzdöttem hulladék férfiak miatt a boldogtalansággal. Tudtam, hogy nem mind ilyen, mert engem arra tanítottak, hogy nem árt gondolkodni is az életben, tehát a nagy számok törvénye alapján lesz majd legalább egy nekem való. Lett.
2017. ápr. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!